• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hepsiburada Alışveriş Yapanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Sitenin adını çoğu kez duydum ama hiç alışveriş yapmadım.
Daha önce alışveriş yapıp da memnun kalan arkadaşlar var mı?

2.200 liralık Sony Xperia Z Ultra'yı KDV Dahil 1.400 liraya veriyorlar sizce bir anormallik yok mu?
Yoksa sipariş etmeyi düşünüyorum.

Kesinlikle yap cok güvenlir site tablet aldım bende ordan

Kesinlikle yap cok güvenlir site tablet aldım bende ordan

2.200 liralık bir cihazın 1.400 liraya satılması normal mi?
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] ; sen ne düşünüyorsun abi..
Bir de bu cihazın arka kapağı açılmıyor, ola ki batarya bittiği zaman Sony servise mi yoksa tedarikçi firmaya mı yollamalıyım ?

Hepsiburada bildiğim kadarıyla yurtdışı garantili satıyor o yüzden ucuz oluyor. Ancak site güvenilir bende birçok alışveriş yaptım.Site n11,gittigidiyor gibi kişiye özel satıcılar değil.Kendi şirketi olduğu için en ufak bir şeyde direk şirkete dava açabiliyorsun.Şahıslarla uğraşmıyorsun.Güvenilir yani.

Ürün linkini atabilir misin bi bakayım. Genelde sıkıntı olmaması lazım ama böyle uçurum bir fark varsa bi bakmak lazım.

Tamam iyi güzel kapıda ödeme de var da ; aklıma takılan soru şu bu cihazın arka kapağı açılmıyor, ola ki batarya bittiği zaman Sony servise mi yoksa tedarikçi firmaya mı yollamalıyım , ne yapacağım ?
Bir de kutu içeriğini eksik gönderme ihtimalleri var mı , yani mesela kutudan kulaklık çıkmaz gibi..

Tamam iyi güzel kapıda ödeme de var da ; aklıma takılan soru şu bu cihazın arka kapağı açılmıyor, ola ki batarya bittiği zaman Sony servise mi yoksa tedarikçi firmaya mı yollamalıyım , ne yapacağım ?
Bir de kutu içeriğini eksik gönderme ihtimalleri var mı , yani mesela kutudan kulaklık çıkmaz gibi..

Batarya bittiğinde derken ve eğer firma çıkışında kulaklık veriyorlarsa her şeyi ile gelir ben LG G2 yi oradan aldım hepsi tam geldi bana :)

herşeyi devletten beklemeyin :D

Sık Sorulan Sorular - Hepsiburada.com

Ürünün açıklamasında yazan "İthalatçı firma tarafından 2 yıl süre ile garantilidir" ibaresi herşeyi açıklıyor.

Yani bu ürün distribütör garantisine sahip değil. Sonradan bir firma yurtdışından ithal etmiş ve kendi garantisi altına almış. Cihaz arızalandığında bu cihazı ithal eden firmaya göndermen gerekir, Türkiyedeki diğer Sony teknik servisleri bakmaz.

Bu ürünler İstanbul Garantili diye bilinir ve genelde İstanbuldaki firmalar tarafından ithal edilirler. Cihazla ilgili sıkıntılarını o firmaya iletmen gerekir. Aradaki fiyat farkı bu nedenle oluşuyor.

Bunun dışında cihazın bir sıkıntısı yok, alıp normal olarak kullanabilirsin.

Ürünün açıklamasında yazan "İthalatçı firma tarafından 2 yıl süre ile garantilidir" ibaresi herşeyi açıklıyor.

Yani bu ürün distribütör garantisine sahip değil. Sonradan bir firma yurtdışından ithal etmiş ve kendi garantisi altına almış. Cihaz arızalandığında bu cihazı ithal eden firmaya göndermen gerekir, Türkiyedeki diğer Sony teknik servisleri bakmaz.

Bu ürünler İstanbul Garantili diye bilinir ve genelde İstanbuldaki firmalar tarafından ithal edilirler. Cihazla ilgili sıkıntılarını o firmaya iletmen gerekir. Aradaki fiyat farkı bu nedenle oluşuyor.

Bunun dışında cihazın bir sıkıntısı yok, alıp normal olarak kullanabilirsin.

Yine de ben gidip elden alayım sorun olduğunda sıkıntı çıkmasın İstanbul'daki firmalarla uğraşmayalım.

Yine de ben gidip elden alayım sorun olduğunda sıkıntı çıkmasın İstanbul'daki firmalarla uğraşmayalım.

Paket içeriği ya eksik gelirse demişsin ya hani paketi açıp içini kontrol etmeden zaten imzalamamalısın.Ben notebookum geldiğinde kitapçıklarına kadar açıp kontrol edip öyle imzalamıştım :) Yoksa imzadan sonra eksik çıkarsa iade kabul etmiyorlar.

çok sağlam indirimleri var yaklaşık 150 liralık indirimden spor malzemesi almıştım sıkıntı çıkmadı

Geri