• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hepsiburada alışveriş

Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
3
Arkadaşlar sipariş onaylandı dumbell alacağım pazartesi gününden beri tedarikçi firmadan bekleniyor.Ne zaman gelir bu yahu?

Gittigidiyor eskisi gibi değil o yüzden çok uzunda sürebilir

Arkadaşlar sipariş onaylandı dumbell alacağım pazartesi gününden beri tedarikçi firmadan bekleniyor.Ne zaman gelir bu yahu?
Yoksa sende mi bu dumbell den aldın :( bende bekliyorum hala

mwhsz.jpg

ben aradım 7 iş günü içerisinde teslim edilicek denildi ve sorun olmadığı söylenildi tamam dedim 20 kg ile başlıyorum 36 alıcam 1 ay sonra :D
Ben dedim sana 10kglikleri vereyim gelicek 20kglikleri bana ver diye şimdiye beklemezdin :D

# Bu arada verilen siparişler 7 iş günü içerisinde geliyor şansınıza kalmış.

Hepsiburada nın allah belansını versin.her siparişimde en az 5 gün bekletiyorlar .Son siparişimde 12 gün beklettiler ve ürünüde yanlış gönderdiler çıldırdım.

1 hafta evel verdiğim sipariş ertesi gün geldi :D stoklarında vs olmayabilir bence

Bende bu sorunları çekmemek için bide babamın kredi kartını kullanmak istemediğim için gittim carrefourdan almıştım kadıköyden,arkadaşla eve getirene kadar iflahımız ... :D

ben aradım 7 iş günü içerisinde teslim edilicek denildi ve sorun olmadığı söylenildi tamam dedim 20 kg ile başlıyorum 36 alıcam 1 ay sonra :D
1ay sonra 36lıklarla çalış ne istersen veririm :D 3-4ay sonra anca 18liğe geçersin yani tek el 18 :)

Bu arada Dumbelllar geç geliyor 3-4güne gelir. benim geldi :)

Valla 1.5aydır uğraşıyorum 12kilodayım o bile tıkıyor :)

----------

Çıkar tak zaten bunlar 6-7 yaparsınız :)

Sitelerden falan niye alıyorsunuz yaw , gidin naci abinin dükkanına o size şişeye kum doldurur verir üstünüde dumboll çizer tamamdır 2 tl verin gidin :D

Tamamdir beyler teslimata hazir dedi dumbell geldikten hemen sonra kas calismalarina baslaniyor :D

Kıyma Makinesinden Gönderildi.

Geri