• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Her sene düzenli olarak gelen

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan X_STaR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

X_STaR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2011
Puanı
26
Arap ırkı :D

r5qrj.jpg

bence bir sonraki güncelleme bunun üzerine olacaktı ama oyuncu kaybedince vazgeçtiler. Arap ırkıyla birlikte 130 veya 140 gelicekti, zaten millet kasmaktan kısıldı hiç oynamazdı...

bence bir sonraki güncelleme bunun üzerine olacaktı ama oyuncu kaybedince vazgeçtiler. Arap ırkıyla birlikte 130 veya 140 gelicekti, zaten millet kasmaktan kısıldı hiç oynamazdı...

Bence ne kadar çabuk getirirlerse o kadar iyi olur bu saatten sonra.Eğer arap ırkı gelirse iSro'nun az da olsa kendini toparlıycağını düşünüyorum.

Zamanı gelince demişsinde oynayacak oyuncu olmadıktan sonra film çeksin joymax...

Zamanı gelince demişsinde oynayacak oyuncu olmadıktan sonra film çeksin joymax...

Bahsettiğimiz oyun yeni çıkmış bir şey değil uzun yıllardır oynadığımız ve dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesine sahip, şu an oynayan az olabilir bunun sebebi joymax şirketinin oyun sisteminde oynama yaparak oyunu paraya dayatmaya çalışıyor olması.. Şu anda gelecek bir çok fortress, town ve cave var bölgelerin yerleri belirli, fakat harita joymax'ta.. Şirket zamanı gelince oyuna getirmeyi planlıyor. Bu yüzden zamanı gelince gelecek diyorum.

Arkadaşlar emin olunuz ki ; Silkroad'ın şimdi oynadığı hamleler , getirdiği haftalık updateler bile seneler önce bile takvimlenmiş olarak ellerinde hazırdı :) İslam ırkına dair kalıntılar pk2.lerde az çok bulunmakta.. Teferruat Joymax'ın :) Getirdiği an kapacaktır oyuncuyu emin olun ki ben de başlarım.

benim şuan oynadığım pvp swsindede bağdat fln var ya zaten gelir (o kadar bekledik gelsin! :D ) önemli olan ne zaman geleceği.

Silkroad online 2 ile gelecek tahminim 2014 ü geçer herhalde hatta bunca yıldır bekleniyor ya :) 2015 te bile olabilir.

işte onu diyorum bence bu güncelleme gelene kadar o kadar çok kişi bırakacak ki , geldiğinde iş işten geçmiş olacak. Her gün yeni online oyunlar çıkıyor millet bir ırk geldi diye hemen joymax'a para yatırıyım başlıyayım demez bence. Belki şimdi getirseler olabilir, 1-2 yıl sürerse evdeki hesap çarşıya uymaz. Joymax galiba bir tek online oyun Silkroad var zannediyor. Yıllardır playerlarını sömürdü, dahada bu oyuna para yatıran çıkmaz. (5-10 tlden bahsetmiyorum biz charları 100 lvl yapmak için ne kadar paralar harcadık...)

Silkroad online 2 ile gelecek tahminim 2014 ü geçer herhalde hatta bunca yıldır bekleniyor ya :) 2015 te bile olabilir.

Var mı elinde sağlam bir kanıt?

----------

benim şuan oynadığım pvp swsindede bağdat fln var ya zaten gelir (o kadar bekledik gelsin! :D ) önemli olan ne zaman geleceği.

Baghdad arabia ırkı için gelen bir town değil, 121 - 130 arası için gelen bir alan.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Arap ırkıyla ilgili hatta bir tane video paylaşmışlardı böyle buildler görünüyordu o nerde la :(

Geri