• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HeraGaming | 1-120 |Yeni Sistemler - Simya - Kuşak| Afrodit Hediye 14 Haziran Açılış!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cacaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cacaa

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Eki 2011
Puanı
0
4359inciu288315.png

Merhabalar;
Yeni sunucumuz HeraGaming açılıyor.. Uzun uğraşlar sonucunda sunucumuz official açılış için hazırdır. Bizlerde elimizden geldiğince kaliteli bir yönetim anlayışı ile
sizlere hizmet vermeye hazırız. Oyun süresince sunucu üzerinde herhangi bir hata görürseniz lütfen bizlere bildirmekten çekinmeyin. Bu tür bildirilerde bulunan oyuncularımıza EP ödüllerimiz olacaktır.
Sunucumuz emek vererek oynanan tipten bir sunucu olmakla beraber en güncel sürümdür.
Yetkili ekibimiz Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dilde hizmet vermektedir.
Koruma sistemimizin yetersiz kaldığı durumlarda 7/24 aktif yetkili ekibimiz her tür konuda siz oyuncularımız için yanınızdadır ve sorunlarınıza çözüm üretir.
Unutulmamalıdır ki hiçbir koruma sistemi %100'lük bir koruma sağlamaz. Bu nedenle asıl iş yönetim ekibinde bitmektedir.
Sunucumuz tamamen kurumsal yapıda olup, HeraShield güvencesiyle sizlere hizmet sunacaktır.

FORUM SİTEMİZ: https://board.hera.ga

Açılış tarihi 14 Haziran 2018 saat 19:00'dadır.
1 Level başlangıç 120 Level bitiş
5'li Envanter sistemi aktif.
64 Slotlu NPC Sistemi aktif.
Beta mapler aktif. (Henüz drop konulmayacak.)
Sorunsuz, Bugsuz Çevrimdışı Pazar sistemi aktif.
Afrodit sistemi aktif. (Oyun başlangıcında hediyemizdir.)
Official kuşak sistemi aktif.
Official simya sistemi aktif.
Official kostüm sistemi aktif.
Official silah kostümü sistemi aktif.
Official binek sistemi aktif.
Yeni loading ve login ekranı aktif.
4 seçenekli efsun botu.
Beceri kitabı takas sistemi aktif.
Official eventler aktif.
Özel eventler aktif.
PVP Turnuva sistemi aktif.
Lonca tanıtım sistemi aktif.
Sandık aynası aktif.
Hesap güvenliği sistemi aktif.
Hızlı ch sistemi aktif.
İtem silme sistemi aktif.
PM Sistemi ve uzaktan ticaret aktif.

PVP Turnuvası
GM Bulma Event
GM Öldürme Event
1vs1 Event
8vs8 Event
Lonca savaşı etkinliği
3 yol savaşı etkinliği
Metin taşı etkinliği
Boss etkinliği
Klasik etkinlikler (Futbol topu, ay ışığı v.b)

NPC İÇERİKLERİ

NDqZrY.png

4086incil9465953.png

Geri