• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Herkes Gittiği Üniversiteyi Tanıtsın!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HydrUK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HydrUK

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Ağu 2012
Puanı
39
Merhaba arkadaşlar , direkt konuya girecek olursak; Herkesin kendi gitmiş olduğu universitesinin tanıtımını yapmalarını isteyeceğim...

Peki nasıl bir tanıtım istiyorum;
Gitmiş olduğunuz Üniversitenin Adı
Bulunduğu şehir
Üniversitenizin Kısa Tarihçesi

Eğitim aldığınız Fakülte:

Üniversite bulunan tüm fakülteler
(eksiksiz olmalı)
Eğitim aldığınız fakültenin taban ve tavan puanları ve yılı
Özel üniversitede okuyorsanız okulun yıllık ücreti

Eğitim kalitesi
(kendi yorumunuz ve görüşünüz ne ise onu belirtiniz):
Okulunuzun genel sınav sistemi

Yurt imkanı
(varsa belirtiniz)
Ulaşım İmkanı:
İletişim adresleri
(telefon, internet ve fakültenin bulunduğu yer adresi)

ÜNİVERSİTE HAKKINDA VERECEĞİNİZ BİLGİLERİ KONU ALTINA DEĞİL, BANA ÖZEL MESAJ OLARAK YOLLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. Şimdiden yardımcı olacak ve olmak isteyen arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

(Kimsenin saçma sapan yorumlar yazmasını istemiyorum, üniversiteler hakkında vereceğiniz birçok bilgi projemizde yer alacak.)

Dipnot: Özel mesajlarınızda universite tanıtımının altına kendi fakültenizi ve kacıncı sınıfsınız birde adınızı soyadınızı yazarsanız, projede okulun tanıtımı yapıldıktan sonra , okulu tanıtan kişinin bilgileri not olarak geçilecektir.

Son düzenleme:
ben tanıtmak isterdim fakat ad soyad olunca üniversiteden atılırım:D bizim okulu kötülersen hakkında soruşturma açıyorlar.. Bu sene ya bırakacağım ya da seneye mezun olacagım inş. o zamana kadar kalırsa yazarım :D

konu güzel olmuş fakat özel mesaj yerine konuya yazmaları diğer arkadaşlar için de faydalı olur...

dipnot: özel yazmayın pişman olursunuz :D

sakarya üniversitesi>teknoloji fakültesi>çay>sapanca gölü :D

sakaryada oturdugumdan değil ama gerçekten mühendislik alanında baya ilerleme var sakarya üniversitessinde diye duyuyorum geçen bilgisayar mühendisleri mezuniyetine fotoğraf çekmeye gittim sapancada yaptılar canlı müzik fln :D

Abant izzet baysal üniv. okul güzel şehir berbat herşey pahalı evler pahalı hep geçirmeye çalışıyorlar 9 ay kış haziranda kar yağdı sen düşün. O yüzden tavsiye etmiyorum

Sağlıklı bir sonuç alacağımı zannetmiyorum okadar gün ardından kapatılabilir konu. Enazından kaideye alıp mesaj yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Geri