• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Herkes okusun

Aktiflik
K.Tarihi
22 Haz 2011
Puanı
3
Merhaba arkadaşlar ben Salih.(KaYZeRSoZZe) Dün gece Ümit Bey'e pm yolu ile birşey rica ettim ( Maxkolik yazan yere Police tarzı birşey yazılabilir mi ? diye) - Yok Cevabını verdi. Ama sizin Maxkolik yazan yerde farklı şey yazdığını belirttim. Her üyeye yazarsak vay halimizi tarzı birşey dedi.(tam hatırlamıyorum [sinirli bir üslup kullandı]) Bende bunun üzerine ''abi hayırdır benim sana bir saygısızlığım olmadı şimdiye kadar yine olmaz sana saygı gösterene sevgi ile yaklaşmalısın ve o yazının fiyatı neyse veririm sorun değil '' diye yazdım. Daha sonra ban atmış bana ve aynen şunu yazmış.

psflg.jpg

1- Benim daha polis kimliğim bile çıkmadı. Seneye yaza Allah'ın izni ile çıkacak.
2-Ben bu forumda tek bir kişi ile münasebetsiz bir tartışma içine girip yanlış bir hareket yapmadım.
3-AhmedKemal abi vardı çoğu kişi tanır. O isro'da powerlevel yapardı bende CSRO 'da yapıyordum ve hiç kimse ile bir sıkıntım ve kimsenin beni şikayetini gerektirecek birşey yapmadım ki o zamanlar 15-16 yaşlarında falandık.
4-Ben bu foruma 4 senedir üyeyim ve üye olmadan en az 1 ay falan gezinmişimdir.
5-Ben bu forumda hizmet vermiş biriyim Mod'luk ta yaptım Global Modluk'ta ve sen zamanında sana hizmet etmesi için seçtiğin kişiye şimdi ''Senin paran burda geçmez '' diyorsun.Ben sana yanlış birşey sormadım Vip üyelik alınca değişir mi? Diye soracaktım bir sonraki mesajda ancak senin yaptığın çocukça tavır karşısında ban yedim.
6-Her zaman sana Ümit abi diye hitap ettim ancak senin bu yaptığın çok yanlış.
7- Beni bu forumda çoğu kişi tanıyor birkaç kişi hariç benimle bir alıp veremeyen olduğunu sanmıyorum.(ki o birkaç kişiye de ne yaptığım hakkında en ufak fikrim yok.Bunlardan biri CaptainCoco idi adam bana senelerdir nefretle yaklaşıyor)
8-Bana bu şekilde bir lekeme geldikten sonra bu foruma bir daha girecek değilim. O yüzden herkes hakkını helal etsin. Allah'a emanet olun. Bir sorun yada isteğiniz olursa facebook.com/salihhalli yazarsınız. İyi günler herkese

Son düzenleme:
salih empati kurmanı istiyorum son günlerde olan olayları gördün biliyorsun ümit abiye fiyatı neyse veririm deyince tepesi atmış olabilir normal çünkü söylediğin "benim gözümde" parası neyse vereyim bana da yap yani parayla her şeyi yaparsınız demek tabi dediğim gibi dediğin "benim gözümde" böyle. ümit abiye ulaşıp ne demek istediğini normal bir şekilde anlatmayı dene istersen.

sorunada cevap vereyim evet VIP üyeler kendi rütbe isimlerini yazabiliyor.
psvfv.jpg

Kullandığın üslup yanlış vip üyelik alırsan bunu zaten gerçekleştirebilirsin.

Bence çok doğru davranmış.
"o yazının fiyatı neyse veririm sorun değil" de ne demek.

Normalde konuyu direk silmem gerekir ama neyse dursun bakalım. Son günlerde moda oldu yaptığı her haltı yönetime yıkmak.

Özel rütbe istedin ben de olmaz dedim, sen de niye sende var ama dedin. Şimdi sen beni kendinle bir mi tutuyorsun ? veya ben forum sahibi olarak hiç bir ayrıcalığa sahip olamaz mıyım ? Onu da geçtik sana verirsek herkese vermemiz gerekir ki mesajımda da bunu belirttim. Kızmadım sadece ciddi bir şekilde cevap verdim. Burada yaptığın şey resmen ukalalık.

Daha sonra parası neyse vereyim dedin. Sanki biz herşeyi parayla yapıyormuşuz ve herşeyi paraya satan ş.erefsiz insanlarmışız gibi. Bunu kastetmemiş olabilirsin ama seçtiğin kelimeler çok yanlış ve benim yerimde kim olursa olsun böyle düşünürdü.

Bunun üzerine çok sinirlendim çünkü böyle konularda oldukça hassasım ve malum senin koyduğun ss de görünen ban mesajını yazıp sana sınırsız ban attım. Ama mesajı okursanız kesin şöylesin böylesin demedim... Belki dedim.... Olabilir dedim... Sana rütşvet alıyorsun demedim belki alıyorsun belki veriyorsun (orasını bilemem yani) anlamında birşeyler yazdım. Belki senin hayatında para her kapıyı açıyor dedim, ama bende her kapıyı para açmaz dedim.

Bunları yazmamdaki amaç seni suçlamak veya iftira atmak değil sadece bende işlerin nasıl yürüdüğünü anlatmak için seçtiğim bikaç örnekti. Ama sen işi çok ciddiye bindirip üzerine alınıyorsan birşey diyemem...

Sonuç olarak her iki mesajında da yanlış kelimeler kullandın, ukalalık ve terbiyesizlik yaptın... Bunu herkes rahatlıkla görebilir.

2mhbxph.jpg

Arkadaşların dediği gibi üslup yanlış ben olsam sövüp banlardım :D

----------

Normalde konuyu direk silmem gerekir ama neyse dursun bakalım. Son günlerde moda oldu yaptığı her haltı yönetime yıkmak.

Özel rütbe istedin ben de olmaz dedim, sen de niye sende var ama dedin. Şimdi sen beni kendinle bir mi tutuyorsun ? veya ben forum sahibi olarak hiç bir ayrıcalığa sahip olamaz mıyım ? Onu da geçtik sana verirsek herkese vermemiz gerekir ki mesajımda da bunu belirttim. Kızmadım sadece ciddi bir şekilde cevap verdim. Burada yaptığın şey resmen ukalalık.

Daha sonra parası neyse vereyim dedin. Sanki biz herşeyi parayla yapıyormuşuz ve herşeyi paraya satan ş.erefsiz insanlarmışız gibi. Bunu kastetmemiş olabilirsin ama seçtiğin kelimeler çok yanlış ve benim yerimde kim olursa olsun böyle düşünürdü.

Bunun üzerine çok sinirlendim çünkü böyle konularda oldukça hassasım ve malum senin koyduğun ss de görünen ban mesajını yazıp sana sınırsız ban attım. Ama mesajı okursanız kesin şöylesin böylesin demedim... Belki dedim.... Olabilir dedim... Sana rütşvet alıyorsun demedim belki alıyorsun belki veriyorsun (orasını bilemem yani) anlamında birşeyler yazdım. Belki senin hayatında para her kapıyı açıyor dedim, ama bende her kapıyı para açmaz dedim.

Bunları yazmamdaki amaç seni suçlamak veya iftira atmak değil sadece bende işlerin nasıl yürüdüğünü anlatmak için seçtiğim bikaç örnekti. Ama sen işi çok ciddiye bindirip üzerine alınıyorsan birşey diyemem...

Sonuç olarak her iki mesajında da yanlış kelimeler kullandın, ukalalık ve terbiyesizlik yaptın... Bunu herkes rahatlıkla görebilir.

2mhbxph.jpg
Sonuç olarak banı açıldı mı abi? sanırım yanlış anlaşılmanın ve yanlış kelimeler kullanmanın kurbanı oldu

''Sende yazıyor ama." Dememdeki olay şu : Yani Maxkolik yazısı yazan yer değişmiyor gibi algılayıp sende yazıyor dedim. Parası neyse veririm yeri de Vip üyelikte oluyorsa vip üye yapayım diyecektim bir sonraki mesajda ki gönderemeden ban gelmiş bile. Sana karşı saygısızlığımın 4 senedir olmadığını biliyorsun bundan sonra da olmayacağını bilmelisin.Senin paragöz olduğunu düşünsem senelerdir bu forumda kalmazdım.

Son düzenleme:
neden herkes okuyor ki :) sorunun kimleyse ona okut :) yanlış anlaşılma olmuş felan diye mesaj atsaydın bune halka açık münazara

Arkadaşların dediği gibi üslup yanlış ben olsam sövüp banlardım :D

----------

Sonuç olarak banı açıldı mı abi? sanırım yanlış anlaşılmanın ve yanlış kelimeler kullanmanın kurbanı oldu

Hayır, banı açılmadı ve açılmayacak. Arkadaş hatalı olmasına karşın halen hatasını kabul etmiyor. Baştan hatasını kabul edip özür dileseydi belki açardım ama geçti artık.

''Sende yazıyor ama." Dememdeki olay şu : Yani Maxkolik yazısı yazan yer değişmiyor gibi algılayıp sende yazıyor dedim. Parası neyse veririm yeri de Vip üyelikte oluyorsa vip üye yapayım diyecektim bir sonraki mesajda ki gönderemeden ban gelmiş bile. Sana karşı saygısızlığımın 4 senedir olmadığını biliyorsun bundan sonra da olmayacağını bilmelisin.Senin paragöz olduğunu düşünsem senelerdir bu forumda kalmazdım.

Söylediğim gibi seçtiğin kelimeler ve üslup yanlış..."Sende yazıyor ama" cümlesi sende niye oluyor da bizde olmuyor anlamlarına geliyor ve kendini benimle kıyasladığın sonucu doğuyor.

"Parası neyse veririm" demek forumun kadar veya paran kadar konuş parası neyse veririz çok konuşma veya gel ben sana para vereyim biz bu işi aramızda halledelim anlamına geliyor.

Eğer vip üyelikten bahsetmek isteseydin "abi vip üyelik alsam değiştirebilir miyim" diye sorardın ben de sana düzgün bir şekilde cevap verirdim. Yazdıklarının arasında vip üyelikle alakalı tek bir kelime ve tek bir bağlantı dahi yok ama sen burda halen yalnlışlarını savunup kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun.

Bak konuya yorum yapan herkes senin yazdıklarından benimle aynı sonucu çıkarmış, demekki sorun ben de değil sende ve senin kullandığın üslupta...

Hayır, banı açılmadı ve açılmayacak. Arkadaş hatalı olmasına karşın halen hatasını kabul etmiyor. Baştan hatasını kabul edip özür dileseydi belki açardım ama geçti artık.

Söylediğim gibi seçtiğin kelimeler ve üslup yanlış..."Sende yazıyor ama" cümlesi sende niye oluyor da bizde olmuyor anlamlarına geliyor ve kendini benimle kıyasladığın sonucu doğuyor.

"Parası neyse veririm" demek forumun kadar veya paran kadar konuş parası neyse veririz çok konuşma veya gel ben sana para vereyim biz bu işi aramızda halledelim anlamına geliyor.

Eğer vip üyelikten bahsetmek isteseydin "abi vip üyelik alsam değiştirebilir miyim" diye sorardın ben de sana düzgün bir şekilde cevap verirdim. Yazdıklarının arasında vip üyelikle alakalı tek bir kelime ve tek bir bağlantı dahi yok ama sen burda halen yalnlışlarını savunup kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun.

Bak konuya yorum yapan herkes senin yazdıklarından benimle aynı sonucu çıkarmış, demekki sorun ben de değil sende ve senin kullandığın üslupta...

biraz bekleseydin vip üyeliğe girecektim zaten, o sırada vip üyelik fiyatlarına bakıyordum. Son mesajı atsaydım bu yanlış anlaşılmaların hiçbiri olmayacaktı. Ben vip üyelikle olduğunu bilmediğim için ve senden başka birkaç kişide daha gördüğüm için diğerleri parayla mı yazdırdı şeklinde düşünüp öyle yazdım. Sağlık olsun bunca yıl tanıyamamışsın demek maxigame maceramız buraya kadarmış :)

----------

neden herkes okuyor ki :) sorunun kimleyse ona okut :) yanlış anlaşılma olmuş felan diye mesaj atsaydın bune halka açık münazara

faceden konuştum zaten ilk ama anlaşamadık :) Bende veda etmeye girdim foruma olayıda kısaca özetledim hani neden bırakıyorsun demesinler diye :)

Bekleyecek birşey yok, saçma sapan konuşma tarzın ilk mesajında başladı ve ikinci mesajında devam edip sabrımı taşırdı.

Konuşmadan önce söylediklerinizin nereye varacağını hesap etseniz bu tür şeyler yaşanmaz. Ben senin mahalle arkadaşın değilim, ve ben senin içinde değilim ne demek istediğini telepati ya da doğa üstü güçler ile anlayamam. Yazdığın mesaj ve kullandığın kelimelere bakarım orda anlam neye daha yakınsa o anlaşılır...

Sen de beni tanıyamamışsın. Yolun açık olsun.

"Ücret neyse veririm sorun değil." yerine farklı bir üslup kullansaydın "Ödeme falan yapmam gerekiyorsa yapabilirim" yada "Satın almam şartsa söyler misin?" böyle bir tepki almazdın bence. Amacın buydu yada değildi bilmem ama senin yazdığın sadaka verir gibi olmuş. "Kaç parasınız lan?!" deseydin de aynı kapıya çıkardı.

"Ücret neyse veririm sorun değil." yerine farklı bir üslup kullansaydın "Ödeme falan yapmam gerekiyorsa yapabilirim" yada "Satın almam şartsa söyler misin?" böyle bir tepki almazdın bence. Amacın buydu yada değildi bilmem ama senin yazdığın sadaka verir gibi olmuş. "Kaç parasınız lan?!" deseydin de aynı kapıya çıkardı.

o adamda benim kafadan ;)

Geri