• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hero önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Summer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Summer

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2011
Puanı
25
Oyuna yeni başladım herolarla ilgili fazla bilgim yok hangi heroların iyi olduğunu merak ediyorum

Biz nerden bilelim senin hangi heroyu nasıl kullanacağını haftalık gelen herolar var, salı günleri 10 tane geliyor onları dene beğenirsen RP veya IP ile alırsın.

istersen bedava gelen heroları kullan bir süre ip kasana kadar. Onun harici ben olsam 450 ip master yi alırım sonrası kolay ;)

her hero iyi dir sadece farklı amaçları vardır sen tüm takımı koruyup bütün saldırıları üstüne almak istersen tank olursun ben arkadan herkezi öldüriyim dersen adc ben yetenek büyü yaparak öldürmek istiyorum dersen apc ben takıma destek sağlıcam diyorsan support, oynarsın zamanla hangi yöne yatkınsan onu kendin bulucaksın.

sizin iyi kullandığınız heroları yazın o zaman?

----------

bide bazıları oyunda yok sen ortanın herosu musun sağ mı solun mu deyip duruyolar harbiden böyle bi kural mı var?

sizin iyi kullandığınız heroları yazın o zaman?

----------

bide bazıları oyunda yok sen ortanın herosu musun sağ mı solun mu deyip duruyolar harbiden böyle bi kural mı var?

Evet var kimi herolar mid lane(orta kısım genellikle apc herolar), jungle(orman burda zaten ormancı herolar), solo top(üst kısımda tek kasmak sağlam off tank heroları) ve bot lane(alt kısım burdada genellikle adc-tank veya adc-support ikilisi olur) bu şekilde bi dağılım söz konusudur.Neden böyle diye sorma böyle tasarlamışlar, böyle gelmiş böyle gidiyor :D :D

benimkiler fizz-master yi-katarina-akali-garen (devamında da twisted fate'yi düşünüyorum) maça göre takıma göre seçerim bunlardan birini :) tabi bunlar benim alıp köşede bulundurduklarım. Birde haftalık bedava olanlardan da oynadıklarım oluyor. Mesela Sion fenadır ;)

Geri