• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hero Plus Meslekler Rehberi (Hero+ Meslekler)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Bir çok Online RPG oyununda bulunduğu gibi Meslek seçimi Hero+ tada bulunmaktadır. Peki meslek sistemi nasıl işler, yararları nedir, nasıl alınır, kaç meslek bulunmaktadır.?

1. Meslek seçimi 10 . seviyede Meslek eğitmenlerinden alınmaktadır, alındıktan sonra özel kitaplar haricinde değiştirilmesi mümkün değildir.
  2. Oyunumuzda 4 Adet farklı meslek bulunmaktadır bunlar ; Savaşçı, Hekim, Avcı, Suikastçı
  3. Her mesleğin kendine has özellikleri bulunmaktadır ve size oyun oynarken yardımcı olacak yetenekler barındırmaktadır.
[TABLE="class: grid, width: 500"]
[TR]
[TD]Savaşçı
Skill [Bear's Vigor]
12. Seviyede +305 HP değeri verir.
[/TD]
[TD]Suikastçı
Skill [Hawk's Talon]
12. Seviyede +120 Kesinlik ve +96 Sıyrılma değeri verir.
[/TD]
[TD]Hekim
Skill [Owl's Wisdom]
12. Seviyede +235 Chi değeri ve +36 Skill Defans değeri verir.
[/TD]
[TD]Avcı
Skill [Tortoise's Hardness]
12. Seviyede +72 Defans değeri verir.
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]
cache.php

[/TD]
[TD]
cache.php

[/TD]
[TD]
cache.php

[/TD]
[TD]
cache.php

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Oyunu oynarken belirli terfi seviyeleri mevcuttur. Meslek seçiminizi yaptıktan sonra ilk tefiniz 50. seviyede olmaktadır, ikinci tefiniz ise 101. seviyede seçebilisiniz.

cache.php

50. Seviyeye geldiğinizde sizi bir terfi bekliyor ve 50. seviyede ilk meslek aktif skillerinize kavuşuyorsunuz.

• Avcı
  • Savaşçı
  • Hekim
  • Suikastçı
Avcı : Kolcu veya İzci
[TABLE="class: grid, width: 600"]
[TR]
[TH]Ranger / Kolcu[/TH]
[TH]Tracker / İzci[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]Skill [Palace of the gugungjang]20 Dex verir.[/TD]
[TD="align: center"]Skill [Palace of the gugungjang]
20 Dex verir.
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]
cache.php
[/TD]
cache.php

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]Skill [Geumma delay]Özel savunma verir.(felç, zehir,şaşkınlık)[/TD]
[TD="align: center"]Skill [Geumma delay]Özel savunma verir. (felç, zehir,şaşkınlık)[/TD]
[/TR]
[TR]
cache.php

[/TD]
cache.php

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]Skill [Howl of tame]
Evcileştirme yeteneği
[/TD]
[TD="align: center"]Skill [Howl of tame]
Evcileştirme yeteneği
[/TD]
[/TR]
[TR]
cache.php

[/TD]
cache.php

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]Skill [Free extreme ball]maksimum seviyede 275 Skill Defansı verir[/TD]
[TD="align: center"]Skill [ A menagerie pungnoe]
150 Defans verir
[/TD]
[/TR]
[TR]
cache.php

[/TD]
cache.php

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

merhaba arkadaşlar oyunu cok eskılerde turkce versıyonunda cok begenerek oynamıstım suan oynayan warmı bılmıyorum ancak bır sorum olacaktı avcı oldum evcıllestırme yeteneğini bulamadım yardımcı olursanız sevınırım tesekkur ederım

Geri