• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hero Plus Parti Sistemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Oyun içinde oyuncuların kaynaşmasını sağlamak amacı ile beraber oynayabilecekleri sistem olan parti sistemi bulunmaktadır. Bu sistemde herhangi bir haritanın herhangi bir yerinde beraber yaratık öldüren oyuncular kendi aralarında parti kurarak hem eğlenceli hemde daha kazançlı bir şekilde oyun oynayabilirler. Hero Online Türkiye de parti sistemi 6 farklı veryasyonla olusturabilir. Bunlar Exp paylaşımı 2 ve Ganimet Dağılımı adı altında 4 er li grup halide dir . Parti kurulumlarında oyuncuların o anki durumuna göre bilgisayar tarafından otomatik olarak bazı artı değerler alırlar. Mesela ganimet düşme oranının artması , Bütün oyunculara ekstra Stat fazlalaşması yada alınan exp oranında artması.Parti başkanı olacak oyuncu kendi üstüne Ctrl basılı iken tıklayıp Parti Hazırla komutu ile parti kurallrını belirleyebilir. Partiden çıkmak isteyen oyuncu ise Crtl ile kendi üstüne tıklayıp Partiden Ayrıl komutu ile partiden çıkabilir.

Exp Paylaşımlı:
- Eşit : Bütün oyuncular birbirlerinin kestiği yaratıklardan eşit oranda Exp alır
- Herkes Kendine : Oyuncular parti içinde sadece kendi kestikleri yaratıklardan Exp alır.

Ganimet Dağılımı:
- Herkes Kendine: Oyuncular parti içinde kendi kestikleri yaratıklardan ganimet alır.
- Rastgele: Düşen ganimet otomatik olarak rastgele dağıtılır
- Sırayla Döner: Düşen ganimetler sıra ile otomatik dağıtılır
- Başkan Alır: Bütün ganimetleri partiyi kuran alır

Aynı aileden olan oyuncular bunlardan farklı olarak Bonus Parti denilen bir parti sistemi ile ödüllendirilir. Bu aynı aileden olan oyuncuların kendi aralarında oyunun aile sayfasında kurdukları Eğitim zamanı Usta / Öğrenci ilişkisi içinde yapılan parti sistemidir. Bu sistemde o anda partide bulunan oyuncular bütün statlarına +8 ve yüzde 10 fazla exp ve yüzde 10 item düşme oranı artışı ile ödüllendirilir.Yüksek level olan aile üyesi düşük level olan aile oyuncuları ile bu partiyi kurabilir. Aile sayfasından ( G ) Yarat tusu ile eğitim yaratılır ve partiye alınacak kisiye fare ile ctrl basılı olarak tıklanır açılan menüden Öğrenci İste seceneği tıklanır. Karsı taraf kabul ettıkten sonra usta/Öğrenci ilişkisi yaratılmıs olur Eğitime başla komutu ile eğitime başlanır. Bonus Parti olana kadar eğitim başlatıp durdurulur

Geri