• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Heroes of The Storm Nasıl İndirilir ? Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Heroes of the Storm oyunu tamamen ücretsizdir ve herkes için indirilebilir haldedir. Oyunu indirip, oynayabilmek için yazının devamındaki adımları uygulamanız yeterlidir.

1 - Battle.Net hesabı açmak.

2 - Heroes of the Storm’u indirmek.

3 - Oyunu ve Battle.Net Programını kurmak.

maxayrac3.jpg

ADIM 1 - BATTLE.NET HESABI AÇMAK:

Heroes of the Storm’u indirmek için öncelikle battle.net hesabına ihtiyacınız vardır. Battle.net hesabı açmak için
www.battle.net adresine gidin.

FcGfKKlG.jpg

Üstte gördüğünüz resimdeki gibi üst sağda bulunan “Create an Account” butonuna basıyoruz.

5ZxIeDXU.jpg

Ardından kayıt sayfası gelecektir. Formu doldurun ve “Create Free Account” butonuna basın. Sonrasında E-posta adresinize gidin ve Gelen Kutusunda hesabınızı onaylayın.
Böylelikle bir Battle.net hesabı açmış olacaksınız.

maxayrac3.jpg

ADIM 2 - HEROES OF THE STORM’U İNDİRMEK:

Battle.net hesabımızı açtıktan sonra
https://eu.battle.net/account/management/download/ adresine giderek Heroes of the Storm bölümünde işletim sisteminizi seçerek oyunu 3 MB az olan bir kurulum dosyasını indireceksiniz. Bu aynı zamanda Battle.net programıdır ve oyunu indirebilmek için gereklidir.
HVsJLDfS.jpg

ADIM 3 - OYUNU VE BATTLE.NET PROGRAMINI KURMAK:

Önceki adımda indirdiğiniz dosyayı çalıştırın. Ekranınıza Heroes of the Storm’lu bir Battle.net kurulum ekranı gelecektir. Kuruluma başlayın ve kurulum internet hızınıza göre ilerleme kaydedecektir.

WYnzuA1K.jpg

Kurulum bittikten sonra sizden üye girişi yapmanızı isteyecek, daha önceki adımda oluşturduğumuz hesabın E-mail adresini ve şifresini girerek Bölgemizi seçiyoruz, Önerdiğimiz bölge Europe (Avrupa) olduğu için Avrupayı seçiyoruz.

zOQmSY25.jpg

İlk defa üye girişi yaptığımız için sözleme gösterecektir. “ACCEPT” tuşuna bastıktan sonra sizden Battletag oluşturmanızı isteyecektir. Battletag: Sizin oyuna kullanacağınız Nickname (Takma Adı)’nızdır. Bu nicknamenizi daha sonrasında sadece 1 defa değiştirme hakkınız bulunmaktadır.

Tm1gRIRw.jpg

Nicknamenizi girdikten sonra program açılacaktır. Eğer bir hatayla karşılaşırsanız programa tekrar girmeyi deneyin. Bazen internet sorunundan dolayı kaynalanabilir.

DyriSZAs.jpg

Programa girdikten sonra sol köşeden Heroes of the Storm logouna basın ve Install diyin programı indirmeye başlayın. İndirme Optimum ve full seviyede derece gösterecektir. Oyun tam indirmeden PLAY tuşuna basmayın aksi taktirde oyun içinde yavaşlama yaşanabilir.

Geri