• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hey gidi günler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GLaDOS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
58
Evet arkadaşlar çok eski zamanlarda daha private serverlerin çıkmadığı bir zamanda maxigame olarak private server geliştirme çabalarımız vardı. O zamanlar sitenin bile adının değişik olduğu zamanlar.
Baya bi ilerleme kaydedilmişti oyunla ilgili. Ama sonrasında Vsro dosyalarının çıkmasıyla birlikte bu proje rafa kaldırıldı. Aklıma geldi, o günleri özledim. :d
Bunlarda çektiğim videolar :d
Zamanında yabancı ünlü forum sitelerinede konu olmuştuk :d
Hatırlayan var mı acaba :d

Daha private serverların çıkmadığında değil, ecsro, swsro gibi serverlar vardı. Eu olan bir server yoktu daha. Sitenin adı da sromaxtı sanıyorum?

Emulator zamanları güzeldi aslında dosyalar hiçbir zaman ortaya çıkmasaydı şu an çok stabil gelişmiş emulatorler olurdu piyasada. Dosyalar emulator kodlayanların da hevesini kaçırdı...

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha private serverların çıkmadığında değil, ecsro, swsro gibi serverlar vardı. Eu olan bir server yoktu daha. Sitenin adı da sromaxtı sanıyorum?

Emulator zamanları güzeldi aslında dosyalar hiçbir zaman ortaya çıkmasaydı şu an çok stabil gelişmiş emulatorler olurdu piyasada. Dosyalar emulator kodlayanların da hevesini kaçırdı...

Private server yok dediğim. Yani eulu falan yoktu vsro files yoktu :dsitenin ismi maxolojiydi galiba :d

- - - Güncellendi - - -

Mehmet, nabün lan? :D

iyi la sen nabıyon :D

Unutulmuyum hiç glavie de blade deki kombo skillerinde bug vardı onu düzeltmeye çalışıyorlardı coderlar :D

ayrıca buda benden size bir bonus
xd5nwo.png

- - - Güncellendi - - -

programın kendisi var isteyen varsa atabilirim

Ne güzel keypresserdı be.

Geri