• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Heyecan verici bi görünüm sonunda ..

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
qlYrDD.jpg

Benimki de en üstte ğş¸Ëœâ€*
83f076612a5c96e8bb33c63f16156b22.jpg

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aramızda böyle değişik arkadaşları görmek daha fazla heyecan veriyor, yinede siz fazla heyecanlanmayın bikaç gün içinde bütün hevesiniz gidecek :))

Orj sürüm yok diyorsun da abi ben 1 ay sonra malta olucam pc ile işim yok istediği kadar sıkıntı çıkarsın :)

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öyle birşey demedim ki ben, Windows 10 gayet güzel ve kullanışlı. Yani demek istediğim bikaç gün içinde sisteme alıştıktan sonra o ilk heyecanınız ve hevesiniz rutine binecek herşey sıradanlaşacak. Çok uzun sürmeyen bir heyecan :)

Windows 10 etkinleştirmek isteyenler cmd -> slmgr araştırsın. Virüsle felan uğraşmayın. :D

Geri