• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hiç Bu Kadar Güldüğümü Hatırlamıyorum

PlayStore

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
Arkadaşlar bu filmi kesinlikle izlemelisiniz güle güle öldüm.Hayaletin adamı tecavüz sahnesinde koptum yani.

Filmi şu an download ediyorum gerçekten güzele benziyor :D Bu tip filmler hep hoşuma gitmiştir. Mesela "Korkunç bir film" serisi gibi. Fakat bizim ülkemizde böyle bir filmin karşıt bir film yapsalar 2 Türk senarist birbirine girer. :) Gerçi pek becerebildiğimiz söylenemez. Örn: Destere bayıyor adamı bir süre sonra.

İzlemenizi tavsiye ediyorum.Çok güzel yapmışlar.Korkunç bir filmden bile güzel yani.

Tavsiyenle şuan izlemeye başladım.
Şu anlık çok iyi gidiyor.
Gaz çıkartma sahnesinde koptum. :-[

Geri