• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hiç düşündünüz mü?

Soulabsorberr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2014
Puanı
20
Merhabalar ;

Hiç aklınıza geldi mi ülkemizde bile birçok bölgede farklılık gösteren düğünler farklı ülkelerde acaba nasıl oluyor? Geçenlere aklıma geldi ve araştırdım biraz gerçekten çok ilginç şeyler var.Evde otururken canınız sıkılıyor ise Google yardımı ile birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. İyi günler,iyi forumlar.

sen söyledikten sonra bende merak ettim araştırayim bakalım :D

Kanaltürktemi ne vardı bi program düğünlerle ilgili yurtdışındaki.Onlardada Türklerdeki gibi saçma sapan gelenekler var gelin alma gibi mesela Ukraynada.Damat gelini almaya geliyo,gelinlik giymiş abisiyle karşılaşıyo felan.Programın adını hatırladım :D gör düğün gibi :D geveze bi sunucusu vardı ama düğün havasına bakarsak genel olarak Türkiyedeki düğünlerden zevklide diyemem sıkıcıda diyemem değişir.Az kişi oluyo salonlarda ukrayna için söylüyorum bunları.Daha çok arkadaşlar toplanıp parti veriyomuş havasında geçiyor.Yaşlılar felan yok öyle gereksiz bir yığın uzak akraba felan :D buna oranla takı felanda olmuyor tabi :(

Geri