• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hiç hissedecek bir şey kaldı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---------------------------------------

Son düzenleme:
Başlık: Hayatta hiç hissedecek birşeyinizin kalmadığı oldu mu ?

olarak değiştirirsen çok daha iyi olacaktır...

Belki biz asosyallerin ortak sorunu bunlar yanındayız kardeşim behzat reyisin de dediği gibi sahici bir sarsıntı sahte dengeden iyidir.

bro giriş iyide sonradan batırmışsın aşk karı kız falan geçiceksin o işleri nedir yani bi kız içinmi bu haldesin ? sebep nedir seni sevdigini söyledi ama sevmiyomuş...
tyler durden dan gelsin -bizler kadınlar tarafından büyütülmüş bir erkek nesliyiz...aradığımız şeyin başka bir kadın oldugunu hiç sanmıyorum.
tamamen bu dostum başlarım aşk acınıza.erkek olduğunuzu hatırlayın önce bırakın kadınlar aşk için ağlayıp sızlansın sizin işiniz degil bu.

Hayatta kimse senden değerli değil.Takma fazla bi 10-20 sene yaşadıklarını hatırlayıp gülüp geçiceksin belkide

---------------------------------------

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri