• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hiç Ölmeden Oyun Kazanmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Volant
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Volant

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Şub 2011
Puanı
8
Cok feeder bebe takım falan gördüm ama hiç böyle kill alamayan takım görmemiştim ilginç buldugum için paylaşayım dedim böyle takıma düşenler'e Allah kolaylık versin bu kadarıda pes bari 1kill olsa :)
1449z5.jpg

Lee sin buildin çok yanlış bence mobility Ionic spark çok gereksiz itemler lee sin için

bu arada konu yanlış anlasılmış ben takım halinde ölmeden demek istedim yoksa 36/0 ım var benim :D

o degilde asheyle :( yapmıssın sence ashe kötü heromu ? bence kasınca tüm herolara basabilen bi hero :)
Ya ben yeniyim hero'lar hakkında fazla bilgim yok fakat oyun içinde gördüğüm kadarıyla fazla güçlü değil elbet kullanmasını bilene en iyi hero'dur ama benim için değil zaten bi kaç gün oynayıp bıraktım girmedim uzun zamandır :)

Ya ben yeniyim hero'lar hakkında fazla bilgim yok fakat oyun içinde gördüğüm kadarıyla fazla güçlü değil elbet kullanmasını bilene en iyi hero'dur ama benim için değil zaten bi kaç gün oynayıp bıraktım girmedim uzun zamandır :)

Gel oyuna ben sana bilgi veririm :D :D

-Can

Geri