• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hiperion Online Website

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan qTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

qTx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Haz 2011
Puanı
21
hw9v0i.png

Changepass Klasörüne Girip Config.php Açınız Ve Bilgilerinizi Giriniz

Download Linki:İndirmek İçin Tıkla
VirüsTotal:Bakmak İçin Tıkla

İşinize Yaradıysa Ne Mutlu Bana,Bir Teşşekürü Çok Görme Bana

Açık varmıydı bunda:D görmüştüm rg'de 1-2 ay önce

editliyorum şuan =) Bişe Sormak isterim, Bunu Db ye Nası Baglıcagız Yani, üye ol ma kısmına geldigimizde üye olma yerlerini doldurunca db nası üye olcak ve sro ya gircek biraz bilgi verirmisiniz php bilmiyorum =)

Change pass dosyasına gir,config.php'yi açıp, database bilgilerini gir; <?php
$host = "qTx/SQLEXPRESS";
$user = "sa";
$pass = "1234";
$dbname = "SRO_VT_ACCOUNT";
$index = "index.html"
//Redirect to page when registration is successful
?>

Change pass dosyasına gir,config.php'yi açıp, database bilgilerini gir; <?php
$host = "qTx/SQLEXPRESS";
$user = "sa";
$pass = "1234";
$dbname = "SRO_VT_ACCOUNT";
$index = "index.html"
//Redirect to page when registration is successful
?>

qtx olan yer di db nin adını yazdım register olan indexe giriyorum olmuyor ? sucful yanı başaralı yada db kayt diyo ; Ama şöle bi durum var bn vsro tam kurmadım yarım odbc de bıraktım olurmu ?

Serverı tam kurmadan database okumasını nasıl beklersin web sayfasının :D

bende ondan dır die düşündüm saol yardım için ; Vsro Kurulm Hakkında Bilginiz Varsa bnle iletişime Gçermisn

kendi bilgisayarımda kurulu olsaydı server denerdim ama göze hoş gözükmüyor ayrıca açık olabilir bu panelde emin değilim tam ama %2 felan açık olma ihtimali var

bir bakalım bakalım ne kadar özelleştirebiliyoruz, eline sağlık.

Geri