• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hippalus'tan İnciler

KimYooShin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Kas 2009
Puanı
31
maxigamelogo.png

byqkg.png

Hippalus, bu sabahki açıklamasından sonra son derece meşgul bir e-Ticaret Müdürü olmuş ve zamanını, oyunculardan gelen yeni özellikler, fiyatlandırma ve konu ile uygun soruları cevaplandırmaya harcamış.

merchant.png

Gelecekteki IP düşürümleri, champion bundle'ları ve daha birçoğu için okumaya devam edin!

En ilginç ve konu ile alakalı soru-cevapların önemli kısımlarını sizin için topladım.

[Oyuncuların oyunlarda kazandıkları IP'nin arttırılması konusunda]: ''Kazanılan IP'lerin değerini değiştirmek konusunda bir planımız yok. Zaten kalıcı olarak düşürülen IP değerleri ile size azda olsa yardımcı olmaya çalışıyoruz.''

[Rakip oyunlar gibi tüm şampiyonları bedava yapmak konusunda(Dota2 gibi)]: '' Bir oyuncu olarak tüm şampiyonları kullanmasam da LoL'ü tercih etmek için birçok nedenim var. İyi ki milyonlarca kişi benimle aynı şeyi düşünüyor. Bence tüm şampiyonlar bedava olmamasının görünen(örneğin. daha yetenekli oynama) ve görünmeyen(RP alımları LoL'ü daha iyi bir oyun yapmak için efor harcama konusunda Riot'u teşvik ediyor) faydaları var ve bunu değiştirmek konusunda bir planımız yok.''

[Dünya genelinde IP boost vermek konusunda]: ''Dünya genelinde verilecek IP boostların oyuncular için harika bir hediye ve teşvik olacağı kanaatindeyim. Bu konu hakkında birkaç fikrim var.''

[IP düşüşlerinin hangi sıklıkla yapılacağı konusunda]: ''Size belirli bir iz üzerinden gittiğimizi söylemek isterdim ancak belirli bir iz üzerinden gitmiyoruz. Doğru sıklığı bulmak konusunda hala bilgi topluyorum.''

[Skinleri IP ile alma seçeneği hakkında (975 RP'lik skinin 20K IP'ye alınabilmesi gibi)]: ''Eğer yeterince oyuncu desteklerse ve bunu eziyet olarak görmeyeceklerine söz verirlerse bu fikri hayata geçirebilirim.''

[Ek bundle seçenekleri hakkında]: ''Sanırım bundlerla ilgili (tema bundleları ve kendi özel bundlarınızı yapmanız dahil) fikirlerim var. Biraz zaman alacak ama sonraki günlerde özel bir bundle yapacağım ve sizin fikirlerinizi de almak için burda olacağım.''

[Bundle'ın içindeki şampiyona sahip olduğumuzda, bundle'ın ucuzlaması hakkında]: ''Gerçekten harika bir fikir. Zaten üzerinde çalışılıyor. Yeni bundle konusunda bu konudan da bahsedeceğim.''

[''3 Şampiyon Seçme'' stilli bundlelar hakkında ek bir soru]: ''Evet - Dün gece bunu yapmamızı önleyen bazı engeller oluştu. Ama herkes bunun çok güzel bir fikir olduğunu kabul ediyor.''

[Alınabilecek yeni şeyler hakkında]: ''Görüntüsel olarak özelleştirmeye izin veren bir kaç ayrıntı(estetik) üzerinde çalışıyoruz, ancak şu an bu konu hakkında bilgi veremem.''

[Eski 3150'lik champlerin RP'lerinin düşürülmesi konusunda]: ''Bunun hakkında uzun vadeli bir fiyatlandırma düşünüyoruz ileride açıklayacağım.''

[Başarı ve örnek davranış'ın ödüllendirilmesi konusunda]: ''Düşünülen çok fazla, iyi davranış ve başarı ödülü var. Ancak bu benim alanıma girmiyor ve size yalnış bilgi vermek istemem. Size tüm söyleyeceğim, LoL'ü daha güzel bir oyun yapmak için fiyatlandırma ve özel içerik konusunda hediye vermek için elimden gelen herşeyi yapacağım.''

[Rune'lerdeki IP düşürümleri konusunda]: ''Bununla ilgili kafamızda hiçbir düşünce yok. İyi bir noktaya parmak bastın, ancak oyuncular rune page ve şampiyon fiyatlarıyla daha çok ilgileniyor gibi görünüyorlar. Bu yüzden ilk o bölümlerle ilgileneceğim.''

[100 dolarlık RP satışının geçici olması hakkında]: ''Geçici çünkü bazı riskler taşıyor. Kredi kartı dolandırıcılarına çok cazip gelecek veya başka bir problem çıkartacaktır. Ben olacakları önceden görecek kadar zeki biri değilim. Eğer hiç bir problem çıkmaz ise ve oyuncular bu seçeneği severlerse, bu seçeneği sonsuz olarak ekleyeceğiz.''

[Riot'un diğer ülke açılması ve farklı para birimleri ile satış yapması konusunda]: ''Diğer ülkelere doğru oldukça kararlı bir yürüyüş halindeyiz ve ben bunun sona ermesi için hiçbir neden göremiyorum.''

[''Tek seferlik iade'' politikası]: ''İade kararları son derece hassas ve belirli bir düzende suistimal edilmeyecek şekilde alınabilir. Olası tüm yenilikler tartışıldı, ilerleyen günlerde sizinde kulağınıza geleceklerdir.''

[Çok fazla RP harcayanlara ödül olarak limited skin verilmesi konusunda]: ''İtiraf etmeliyim takdirimi kazandın. En büyük destekçilerimizi, bir ödül veya özel bir skinle ödüllendirme fikrini çok sevdim. Sen söyleyene kadar böyle bir fikir aklımda yoktu. Planlamak ve düzgün bir şekilde uygulamak biraz zamanımı alacak, ancak birkaç hafta içinde hayata geçireceğim. Önümüzdeki birkaç hafta içinde birşey yapılmamışsa, tekrar hatırlatırsan sevinirim.''

[Bedava şampiyon rotasyonundaki şampiyonların sayısı hakkında]: ''Rotasyondaki şampiyonların sayısını arttırma adımını çoktan geçtik(size bildirilmişti), ama hayır, bu sayıyı değiştirmek gibi bir planımız yok. Anketlerimizde gördüğümüz kadarıyla, çoğu oyuncu rotasyonun düzgün bir şekilde çalıştığını ve bunun bozulmasından korktuklarını söylüyorlar.''

Bunlar çok heyecanlandırıcı haberler! Yeni bundlelar, diğer yeni ''şeyler'' ve tümüyle Riot'un en çok istediği duyarlılık. Hippalus'un diğer girişimleri için sabırsızlıkla bekliyorum!

byqkg.png

Efsanelerliginden alıntıdır

Vaaaay güzel röportaj olmuş. Ama soruların çoğunu kaçamak yanıtlamış.

Skinleri 20k ıp ile alma fikri çok hoş bir fikir olmuş, şahsen benim kafama yattı. Ama en çok üzüldüğüm ve merak ettiğim nokta, yeni bir map veya oyun düzeni ile ilgili bir bilgilendirme yapılmamış. Bildiğiniz üzere Custom kurarken haritada 8-9 boş bölge var. Ne zaman açılıcak bunlar çok merak ediyorum. Veya 4-4 oyun için bir harita çıkıcak mı !? Veya daha farklı bir şey !?

Ve benim gibi şampiyon almak yerine rune abanan kişilerin işine yarar runeların fiyatının düşürülmesi... Arka plana atmasalardı keşke...

Skinleri 20k ıp ile alma fikri çok hoş bir fikir olmuş, şahsen benim kafama yattı. Ama en çok üzüldüğüm ve merak ettiğim nokta, yeni bir map veya oyun düzeni ile ilgili bir bilgilendirme yapılmamış. Bildiğiniz üzere Custom kurarken haritada 8-9 boş bölge var. Ne zaman açılıcak bunlar çok merak ediyorum. Veya 4-4 oyun için bir harita çıkıcak mı !? Veya daha farklı bir şey !?

Ve benim gibi şampiyon almak yerine rune abanan kişilerin işine yarar runeların fiyatının düşürülmesi... Arka plana atmasalardı keşke...

Rune fiyatlarının düşeceğini hiç sanmıyorum :D

Skinleri iple almakda benim hoşuma gitti ama kim 20k ip biriktiricek :D 20k ipye 3 tane hero alınıyor 6300 lük xD

şahsen 20k ya alıcaksam önce tüm campları bitiktirir sonra alırım skin benim için okadar önemli değil
alırsamda frost blade irelia alırım yada muay thai lee sin :D

şahsen 20k ya alıcaksam önce tüm campları bitiktirir sonra alırım skin benim için okadar önemli değil
alırsamda frost blade irelia alırım yada muay thai lee sin :D

Onun espirisi vardı, loldeki en büyük kalça o skindeymiş. Çok düzgün ve yuvarlak c(^.^c) Eğer irelia ikinci bir skin alırsam Aviator skinini alırım,çok hoş duruyor <3

Şu kucak ifadesini de youtubedan çaldım:hsml:

Onun espirisi vardı, loldeki en büyük kalça o skindeymiş. Çok düzgün ve yuvarlak c(^.^c) Eğer irelia ikinci bir skin alırsam Aviator skinini alırım,çok hoş duruyor <3

Şu kucak ifadesini de youtubedan çaldım:hsml:

ben ne için alıom sanıon :D çıktığı günden beri gözüm başka skin görmüyor o ne güzel bir kalça :sevgi

Geri