• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 7 Fragman

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Firebeatz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
fragmanda paul walkerı arka plana atmışlar demekki az sahne çekmişler acaba ölmeseydi filmin çıtası ne kadar yükselirdi sanırım hiç bir zaman bilemiycez.

fragmanda paul walkerı arka plana atmışlar demekki az sahne çekmişler acaba ölmeseydi filmin çıtası ne kadar yükselirdi sanırım hiç bir zaman bilemiycez.

Pek değişiklik olacağını sanmam çünkü açıklama yapmışlardı çekimlerin nerdeyse tamamının bittiğini söylemişlerdi.

Film sonunda çocukluk yıllarını gösterebilirler belki :)

Pek değişiklik olacağını sanmam çünkü açıklama yapmışlardı çekimlerin nerdeyse tamamının bittiğini söylemişlerdi.

Film sonunda çocukluk yıllarını gösterebilirler belki :)
filmde bazen bir sahne öyle güzel olur ki izledikten 2-3 sene sonra filmi gördüğünde ilk o sahne gelir aklına işte o sahneler filmi film yapıyor belkim o sahnelerden bazılarıda paul walker gibi kayıp gitti. hmmm

2015-2016 çok bereketli olucak sanırım FF7,marvel,dc açısından heleki 2014 sonu da hobbiten geliyor.

1.54 de başlayan müzik hangisi 2 gundur arıyorum bulamadım :D

paraşütle uçakdanda atladık ff8 de şelaleden dalış yaparız ff9 da piramitlere arabayla çıkarız ff12 ye kalmaz uzaydayız :D

Geri