• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hızlı Yoldan Para Kazanmam Gerek !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
Evet beyler. Benim acilen hızlı yoldan para kazanmam gerek. Yaşım 17. Legal yollarla. Kasım ayına kadar, 1.000 TL biriktirmem gerek. Ailem harçlık veriyor ama su gibi gidiyor birde insanın kız arkadaşı olunca. İnternet üzerinden nasıl para kazanabilirim ? Günün 5 Saat'i bilgisayar başındayım. Yeni cep telefonu alıcam o yüzden soruyorum ??

Avmlerde part time işlere yüksek ücretler ödeniyor gir birine haftalık ücretinin %20sine iddaa oyna kasımda sırf iddaadan kazandığın 2 milyarı bulur. Tabii iyi tüyolar alabilirsen.

Avmlerde part time işlere yüksek ücretler ödeniyor gir birine haftalık ücretinin %20sine iddaa oyna kasımda sırf iddaadan kazandığın 2 milyarı bulur. Tabii iyi tüyolar alabilirsen.
Şu an kenarda 200 TL Param var. Bi 10 oranlık maç bulsam %100 basıcam 100 TL.

----------

He birde şu link kısaltma işi iyi gibi duruyor. Ama ne yazık ki ailemden biri kredi kartı kullanmıyor :( banka hesabına olur mu ?

Kupon oynamanı tavsiye etmem heleki acemiysen. Kenarda olan 200 TL nide kaybedersin :D :D

Herkes o paranin pesinde 2ay vaktin var normal bir ise girsen, 2 ay sonunda yemez icmezsen anca birikir zaten, hevesini kirmak degil amacim birazda gercekci olmak lazim.

Zaca nin makala isleri vardi kendisine sor hala varmi,ayriyetten bende part time is oneririm sigorta yapmadiklari icin gunluk iyi para verenler oluyor.

Herkes o paranin pesinde 2ay vaktin var normal bir ise girsen, 2 ay sonunda yemez icmezsen anca birikir zaten, hevesini kirmak degil amacim birazda gercekci olmak lazim.

Zaca nin makala isleri vardi kendisine sor hala varmi,ayriyetten bende part time is oneririm sigorta yapmadiklari icin gunluk iyi para verenler oluyor.

Bende bırakmıştımda 2 3 gün önce tekrar başladım , eskisi kadar iş yok . Ama ben diğer yazarlardan ucuza yazarım derse, günlük 5 saat ayırırsa istediği parayı biriktirmesi en az 1,5 ayını alır ve çok zorlanır.

Cumartesi-Pazar tatil günde 10 saat çalışacağın bir işe girmen lazım :D anca öyle 1 ayda kazanırsın zaten o 10 saat dediğim 1 saat yemek molası, 2 kere 10dk çay molası vb elektrik panolarını yapan yerlerde öyle mesala

1. Tüyoları ben vermiyorum facebooktan alıyorum bazen bildiğim maçlar olursa oynuyorum ve 2 bin tl olmasa da - ye düşmüyorum. :D

2.Tek maçlar oynayabilirsin çok iyi oranları olabiliyor. Örn. Gs-Fb ortalama 1.70-2.10 arası favori takıma veriyor 50 tl versen en az 85 TL olağan bir kazanç.

Biz boşa emek verip çalışıyoruz o zaman. Bu devirde ter akıtmadan para yok.. İddaa vs. oyna ama - ye düşme. Birde git part time işte çalış. Bilgisayarda vs. işini bulursan güzel para var yoksa kendini tüketirsin.

İddaa oynadım ve şuan 750 TL param var. kaldı 250. Ailemden alıcaktım, zaten 1.500 onlar vermişlerdi ayıp olur diye almadım. Neyse kafede falan çalışıcaz tatil dönüşü.

2Ayda 1000tl paran hazır olsun , herhangi bir AVM yada biryere part time işe gir yeterli.

Geri