• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

hkhk

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pagedown
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dün kaç defa yazdım tekrar yazıyorum, bilgisayarın gayet güzel, pahalı değil güle güle kullan. :)

Ama dün 128 bit demiştim :D

Ayrıca sağolasın baya yardımcı oldun

Win 7 yüklemişler Eğer Win8 daha güzelse ona çevirimmi ne dersin bilgin varmı?

128 bit dediler sen 64 ü gördün ama o 64 İşletim Sistemi oluyor :) 32-64 ikisinden biri oluyor zaten ki RAM'in 8GB 64 olmak zorunda zaten :)

adamda baktı bugün dedi yanlış olmuş 64 bitmiş dedi ama güzel bilgisayar sesi felen iyi :D

ayrıca canta + mouse da hediye verdi

Bilgisayarın gayet güzel 1,800 lira ucuz.
Ben aynı özellikler sayılabilecek Samsung NP550P5-C laptopu 2.400 liraya almıştım.
Ayrıca şu bilgisayar ile ilgili konularını off-topic'e değil de teknik yardım veya sistem önerileri bölümüne açarsan sevinirim.

bide ufaklıgımdan beri hayalim var herkez 8li party kurardı ben 2 çar açabilirdim gün intikam günü :D

1 sroya başlayıp 8 çar açıcam sonra oyunu bırakıcam :D

1 sroya başlayıp 8 çar açıcam sonra oyunu bırakıcam :D

8GB RAM İle Vsro Filesli bir serverda minumum 50 Char açabilirsin kısa süreli kasma olur ardından geçer ve keyfine bakarsın :D Akrabamda PC almıştı aldığı gibi test ettik ordan biliyorum :D

Ancak İsro'da bu değer düşebilir çünki İsro nun grafiği iyice yükseldi onuda söyliyeyim :)

Çevirmene gerek yok win7 64 bit işini görür.

Bilgisayarın gayet güzel 1,800 lira ucuz.
Ben aynı özellikler sayılabilecek Samsung NP550P5-C laptopu 2.400 liraya almıştım.
Ayrıca şu bilgisayar ile ilgili konularını off-topic'e değil de teknik yardım veya sistem önerileri bölümüne açarsan sevinirim.

forumdan pek anlamıyorum ara sıra konuları okuyorum okadar bi mod oraya alırsa açtıgım konuları iyi olur

50 char açmak için 8 gb rame ihtiyaç yok 1 gb ilede açılır.

Son düzenleme:
bir yıl önce 2,5 tl ye senin bilgisayarından daha kötü özellikleri olan bir pc aldım ( şuan kullandığım pc ) gayet iyi bence bilgisayaırn :D

sana demiştim teknosadan alırsan pahalı alırsın
bimeks en uygunu bence piyasa fiyatlarında satıyorlar

arkadaşlra bilgisayardan anlayanlar yorum yparsa sevinirim

Pahalı ve çokta iyi değil.Üzerindeki Asus adı kurtarır oda ısınma problemi vs olmaz.Yinede hayırlı olsun :) Bu laptopun çok daha iyisini (ACER) 1.400 küsüre almıştı arkadaşım.Tek problemi ısınma idi onada çok sağlam bir fan aldı (150 tl civarıydı) onuda halleti ama dediğim gibi pahalı.

Geri