• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hobi Arabaları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CheeBam*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
Evet beyler geçen gün küçük kuzenime uzaktan kumandalı aldık. Bir iki çevireyim dedim acayip sardı ama onun ki küçük çaplı birşeydi 50Tl'lik fakat 15 km yapabiliyormus. Bende işi büyütüp kendime off-road birtane almak istiyorum sağlam su geçirmeyen tam bir arazi arabası. Bütcem 500 Tl. Bu forumda da meraklıları vardı diye biliyorum. Nasıl yapsam bilemedim parçaları toplayıp kendimmi yapsam yoksa hazır mı alsam? Bu arada bu konuda bilgim 0.

Son düzenleme:
uzun uzun yazdımda sildim yazdıklarımı :D hocam küçükken bendede vardı off-road su geçirmeyen dağ taş giden dikkat etmen gereken yerlerden ikisini söyleyeyim gövdesi yerden yüksek olsun bu hem aracın off-road sürüşünü hemde sudan çamurdan vs olabildiğince rahat geçmesini sağlar ayrıca genelde 30metre kumanda menzili falan oluyor 30metre olanlara hiç bulaşma onlar fazla sürmeden bozuluyor.

imkanın varsa bekle biraz para biriktir 600-2000 arası çok kaliteli araçlar var onlardan al derim uzun ömürlü olurlar.

uzun uzun yazdımda sildim yazdıklarımı :D hocam küçükken bendede vardı off-road su geçirmeyen dağ taş giden dikkat etmen gereken yerlerden ikisini söyleyeyim gövdesi yerden yüksek olsun bu hem aracın off-road sürüşünü hemde sudan çamurdan vs olabildiğince rahat geçmesini sağlar ayrıca genelde 30metre kumanda menzili falan oluyor 30metre olanlara hiç bulaşma onlar fazla sürmeden bozuluyor.

imkanın varsa bekle biraz para biriktir 600-2000 arası çok kaliteli araçlar var onlardan al derim uzun ömürlü olurlar.
600 Tl nedir ya :D Okadar prof. gerek yok :D Neden sildin birde ya ?

Rc açılımı Radio Control dur bendede off-road 1 on-road 2 adet araç mevcut 150 tl deyince sana en ucuzunu söyleyeceğim bi araç var oda traxxas e-Revo 1-16 boyutu 1-10 A göre küçük ama fare gibi :) ben kışın 450 tl ye aldım boyundan derin sulara giriyor :D bi sorunda çıkmıyor arkadasında dediği gibi para topla ve güzel bi araç al :)

Rc açılımı Radio Control dur bendede off-road 1 on-road 2 adet araç mevcut 150 tl deyince sana en ucuzunu söyleyeceğim bi araç var oda traxxas e-Revo 1-16 boyutu 1-10 A göre küçük ama fare gibi :) ben kışın 450 tl ye aldım boyundan derin sulara giriyor :D bi sorunda çıkmıyor arkadasında dediği gibi para topla ve güzel bi araç al :)
200-250 tl toplarımda aileme söylersem sorun çıkar. Nabacan bunu evdemi sürecen :D
Ya bana canavar lazım böyle dağ tepe demeyecek sudan geçecek bozulmayacak :D

Aradıgım aracı buldum :D
[video=youtube;Q0E3bAwuowQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q0E3bAwuowQ[/video]

600 Tl nedir ya :D Okadar prof. gerek yok :D Neden sildin birde ya ?
özet olarak yazmak daha mantıklı geldi :D

bu yüzden diyorum sağlam bi araç al diye :D

uzun ömürlü diye bisey yok bi bakarsın esc yanar 200-300 tl gider hızlica bi yere çarparsın araba dagalır ama en güzel yönü her türlü tekrar aracı toplayabiliyorsun :)

uzun ömürlü diye bisey yok bi bakarsın esc yanar 200-300 tl gider hızlica bi yere çarparsın araba dagalır ama en güzel yönü her türlü tekrar aracı toplayabiliyorsun :)
Ben kafaya koydum alıcam yav müthiş bir zevke benziyor. Yalnız model konusunda pek bir bilgim yok :D Senin araç güzelmiş 450 TL mi şimdi o :D

biraz mantıklı düşünelim sağlam bir araç ile 100-150lira verip aldığın araçta aynı kaliteyi kullanacak değiller değil mi ?

Traxxas cok güzel araçtır ben su ana kadar daha parça kırmadım kırık varda diğer parça tutuyor oyle sorunsuz yürüyor :) ben kışta aldım 450 tl ye ama kumanda değiştirmen gerekiyor onuda ileride değiştirirsin 2 tane pil + şarj aleti lazım oda 130 tl civarı bisey

Traxxas cok güzel araçtır ben su ana kadar daha parça kırmadım kırık varda diğer parça tutuyor oyle sorunsuz yürüyor :) ben kışta aldım 450 tl ye ama kumanda değiştirmen gerekiyor onuda ileride değiştirirsin 2 tane pil + şarj aleti lazım oda 130 tl civarı bisey
Ha şarj aleti felan dahilde değil :D

biraz mantıklı düşünelim sağlam bir araç ile 100-150lira verip aldığın araçta aynı kaliteyi kullanacak değiller değil mi ?

tabi aralarında cok büyük farklar mevcut benim söylemek istediğim biraz şans işidir çarpıp arabanın parçalanma ihtimalide var benim gibi kullanip hic sorun olmamasi var :D

----------

Ha şarj aleti felan dahilde değil :D
Var ama kötü pil uzun ömürlü değil alacağımız piller lipo olacak şarjı bitene kadar aynı gücü gösterir pil bitene kadar gücünü kaybetmez pil bittimi tak diye biter :)

tabi aralarında cok büyük farklar mevcut benim söylemek istediğim biraz şans işidir çarpıp arabanın parçalanma ihtimalide var benim gibi kullanip hic sorun olmamasi var :D

----------

Var ama kötü pil uzun ömürlü değil alacağımız piller lipo olacak şarjı bitene kadar aynı gücü gösterir pil bitene kadar gücünü kaybetmez pil bittimi tak diye biter :)
Uygunsa face'den eklermisin birşeyler danışalım sana :D
https://www.facebook.com/OnurAlp16

Geri