• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hollanda'da Wesley Sneijder sakatlandı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Universe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Universe

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2016
Puanı
1

1z4daqa.jpg

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı, ilk 11'de başladığı Fransa maçında yaşadığı sakatlık sonrası oyuna devam edemedi.

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, milli takımının Fransa ile oynadığı maçta sakatlandı.

Hollanda ile Fransa arasında Amsterdam Arena'da oynanan hazırlık maçına ilk 11'de başlayan 32 yaşındaki futbolcu, 36. dakikasında bir sakatlık geçirdi.
Sağlık ekiplerinin kontrolü sonrası oyuna devam edemeyeceği anlaşılan Sneijder, alkışlar eşliğinde yerini Riechedly Bazoer'e bıraktı.
Yıldız oyuncunun durumunun, maç sonrası yapılacak kontrollerin ardından netlik kazanması bekleniyor.
Wesley Sneijder, Fransa ile oynanan maçının 36. dakikasında sakatlanarak alkışlar eşliğinde kenara geldi.

- - - Güncellendi - - -

NOS'a açıklamalarda bulunan başarılı orta saha oyuncusu, "Yaklaşık iki buçuk yıldır hiç adele sakatlığı yaşamamıştım. Bu tip şeyler ne yazık ki olabiliyor. Belki de geçen hafta boyunca yaşadığımız stresin de bunda etkisi vardır. Bildiğiniz gibi Türkiye'de de bizi derinden etkileyen birçok olay yaşandı." dedi.
İngiltere maçında forma giyemeyeceğini de belirten Sneijder, şöyle devam etti: "Şu anda sakatlığımın durumunu bilemiyorum. Bekleyip göreceğiz.

- - - Güncellendi - - -

Hollandalı yıldızın çekilen MR'ında ortaya çıkan hasar moralleri bozdu. Sneijder'in İstanbul'da da ayrıntılı şekilde kontrolleri yapılacak. Galatasaray Sağlık Heyeti, yapılacak kontrollerin ardından Hollandalı yıldızı mümkün olduğunca hızlı ve sağlıklı şekilde sahalara döndürmek için çaba harcayacak. Sneijder'ın 3 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Geri