• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HolyBot NetFrameWork Hata [Cozumu] Xp

tarikturan34

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2011
Puanı
58
HolyBotun NetFrame Work Hatası genellikle XP olan pclerde verdiği HATA

NOT ilk Olarak Net Frame Work Yüklemediyseniz İndirin

Download details: Microsoft .NET Framework 4 (Web Yükleyicisi)

Diğer Sorunlar

1:Eğer Antivürüs açıksa Kapatın
2:Sadece XP için,Güvenlik Duvarını Kapayın

Güvenlik Duvarına Gitmek İçin Başlat->Denetim Masası->Güvenlik Merkezi
Bunları Yaptıktan Sonra Probleminiz %100 Hallolacaktır.

Windows Update yapın geçsin ya programa falan gerek yok.

framework yüklü güvenlik duvarı kapalı antivirüsü de kapalı ama hala aynı hata

netframework yüklemiyor.Kurulumu çalıştırmadan önce 32 bit Windows Görüntüleme Bileşeni'ni (WIC) yüklemelisiniz diyor anlamadım bunu :S

lya bnde acılıyo ama carı görmuyo ne biçim iş :D

Bende bot sorunsuz açılıyor fakat Login oluyorum sonra server'ı seçip start dediğimde Devam -çıkış felan diye bi hata çıkıyor bir yarrdımcı olabilirmisin.
2Gün önce sorunsuz çalışıyordu! NetFrame work 3.5u kurdum olmadı 4ü kurdum olmadı ne yapabilirim.

hay bu holy botu yapanın 2 gündür bot bulmaya çalışıom :(

dedıklerınızı yaptım sımdı de setup.exe bır sorunla karsılastı kapatılılıyor yazıor

:P:roll:

Geri