• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HotSpot Shield ile MbotCrackta Nasıl Başarılı Bir Şekilde Giriş Yapabilirim?

Aktiflik
K.Tarihi
16 Eyl 2015
Puanı
0
Arkadaşlar,ben Kredi Yurtlar Kurumu(KYK)nda kalıyorum şu an,Yurdun interneti ile Silkroad'a giriş yapamıyorum. Launcher'dan Start gelmiyor. Fakat MbotCrack'ı açıyorum ve başarılı bir şekilde giriş yapıyorum,Clienti başlat değince ,DC veriyor oyun Client gelirken. HotSpot Shield indirdim. Bu sefer Launcherdan start geliyor,oyuna girebiliyorum,Fakat Mbot'u açtıktan sonra Giriş yap diyince ,giriş yapamıyorum denemediğim yol kalmadı. Bu problemi yaşayan bir tek ben miyim,bi çözüm yolu bilen varsa yardımcı olabilir mi? Hotspot kapalı iken,bot giriş yapıyor,ama client gelmiyor. Hotspot açıkken oyuna girebiliyorum,ama botta giriş yapamıyorum.

Hotspotu açmadan mbottan giriş yapsan, sonra hotspot açıp start client yapsan?
Hangi crack kullandığını öğrenebilir miyim, hotspotun etkilemeyeceğini düşündüğüm bir crack var piyasada

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim hotspot yapmana gerek yok KISS Security VPN'in 3 aylık bedava alman lokasyonlu vpnsi var email aktifleştirme yaparsan onu kullan botlar girincede çık vpnden rahat rahat oyna

Arkadaşlar,ben Kredi Yurtlar Kurumu(KYK)nda kalıyorum şu an,Yurdun interneti ile Silkroad'a giriş yapamıyorum. Launcher'dan Start gelmiyor. Fakat MbotCrack'ı açıyorum ve başarılı bir şekilde giriş yapıyorum,Clienti başlat değince ,DC veriyor oyun Client gelirken. HotSpot Shield indirdim. Bu sefer Launcherdan start geliyor,oyuna girebiliyorum,Fakat Mbot'u açtıktan sonra Giriş yap diyince ,giriş yapamıyorum denemediğim yol kalmadı. Bu problemi yaşayan bir tek ben miyim,bi çözüm yolu bilen varsa yardımcı olabilir mi? Hotspot kapalı iken,bot giriş yapıyor,ama client gelmiyor. Hotspot açıkken oyuna girebiliyorum,ama botta giriş yapamıyorum.

HMA al 6 ay 8 dolar civarı. Kafa rahat. MBOT 'da işe yararmı bilemem ama.

----------

kardeşim hotspot yapmana gerek yok KISS Security VPN'in 3 aylık bedava alman lokasyonlu vpnsi var email aktifleştirme yaparsan onu kullan botlar girincede çık vpnden rahat rahat oyna

Hocam,Çok teşekkür ederim. Dediğiniz proğram işe yaradı. Şu an KISS Security ile hem bot ile giriş yapabiliyorum,hemde launcherdan giriş yapabiliyorum. Zaten VPN ile Launcher çalışıyordu,önemli olan hem botun hemde launcherin çalışmasıydı :) Sorunum çözüldü. Elline sağlık.:):):)

Son düzenleme:

----------

Hocam,Çok teşekkür ederim. Dediğiniz proğram işe yaradı. Şu an KISS Security ile hem bot ile giriş yapabiliyorum,hemde launcherdan giriş yapabiliyorum. Zaten VPN ile Launcher çalışıyordu,önemli olan hem botun hemde launcherin çalışmasıydı :) Sorunum çözüldü. Elline sağlık.:):):)

AKK aştım ben bu program ile çözülür mü acaba hız sorunu ? :D Hiç denemedim olacağını sanmam fakat merak. :(

Başkan MTU ayarını 1500'e çıkardım. Hız + 500kb/s daha arttı. Ama ertesi gün gene düşmüş. Eski değerini yapıp res attım vs. olmadı. Millet 400-600 arası diyor. Bir kere ben neden azaltayım ki paketleri ? Arttırmak lazım ama ertersi gün gitmiş işte.

Bundan 3 4 sene önce ben de MTU ile oynuyordum. İyi hatırlıyorum RSRO zamanlarıydı.
MTU arttırınca bazı yerlere girememe gibi sorunlar oluyordu. Stabil de olmuyordu.

Şu an paşa paşa superonline 100mbit 250gb akk kullanıyorum. 109tl veriyorum ama %100 değer.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri