• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hounds The Last Hope Eşyalar: Tüketim Eşyaları Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Tüketim Eşyaları Nedir ve Neler Yapılabilir ?

Tüketim eşyaları oyun içinde oyunculara ekstra özellikler vermektedir.Tüketim eşyaları oyun içinde kırdığınız kutulardan, oyun sonundan ve günlük katılım kutularında yer almaktadır.

Tüketim Eşyaları

Aşağıda Hounds'da kullanılabilen Tüketim Eşyalarını görebilirsiniz.

Ekipman Yenileme Eşyası: Gelişmeden dolayı eşyanın gördüğü hasarı tamir eder fakat geliştirme safhası eski haline getirilemez.

Klan Logosu Değiştirme Kuponu: Klan logosunu değiştirmenizi sağlar.

Rastgele Seçenek Değiştirme Eşyası: Eşyanın Dinamik özelliklerini değiştirmenizi sağlar. Eşyayı oyun içinde kullanmak için Bakım Sorumlusu Owen'ı bulun.

Klan Adı Bileti: Klanınızın adını değiştirmenizi sağlar.

Depo Genişletme Anahtarı: Depoyu genişletir ve her kullanımda 24 slot ekler.

Parçalama Slotu Genişletme Eşyası: Süresiz 1 Parçalama slotu ekler.

İşleme Slotu Genişletme Eşyası: Süresiz 1 İşleme slotu ekler.

Üretim Slotu Genişletme Eşyası: Süresiz 1 Üretim slotu ekler.

Karakter Slotu Genişletme Eşyası: 1 karakter daha oluşturma imkanı verir.

Envanter Genişletme Anahtarı: Envanteri genişletir. Her kullanımda 35 slot ekler.

Parçalama Süresi Azaltıcı: Parçalama süresini %90 azaltmaya yarar. Parçalama başlamadan önce kullanınız. Parçalamada olan eşyanın süresini azaltmaz.

Üretim Süresi Azaltıcı: Üretim süresini %90 azaltmaya yarar. Üretim başlamadan önce kullanınız. Üretimde olan eşyanın süresini azaltmaz.

Oda Sahibi Kuponu: Co-op modunda oda kurmanıza izin verir.

Megafon: Bu eşyayı kullandığınızda oyundaki tüm kanallar ve üstlerde yazdıklarınız görülür.

Geri