• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hounds The Last Hope Eşyalar: Üretim Eşyaları Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Üretim Eşyaları Nelerdir ve Neler Yapılabilir?

Üretim eşyaları oyun içinde yeni ürünler üretmenize ve bu ürünleri oyun yine içinde kullanmanızı sağlarlar.Bu eşyalara oyun içinde kırdığınız kutulardan,görev sonlarında düşen eşyalardan,ya da silahlarınızı parçalayarak ulaşmanız mümkün.

Üretim Eşyaları

Aşağıda Hounds'da kullanılabilen Üretim Eşyalarını görebilirsiniz. "Üretim" kategorisi altında Üretim malzemelerini ve sonuçlarında ortaya çıkarabileceğiniz ürünleri aşağıda görebilirsiniz.

Kumaş: Alet Kutusu kullanımında kullanılır.

Epoksi: Alet Kutusu yapımında kullanılır.

Demir: Alet Kutusu yapımında kullanılır.

Etkin Sterilizatör: Alet Kutusu yapımında kullanılır.

Alet Kutusu: Kumaş ve Demir'den 25 Adet , Epoksi'den 22 Adet , Etkin Sterilizatör'den 1 Adet kullanarak üretebilirsiniz.

Rayon: Alaşım Malzeme Kutsu yapımında kullanılır.

Propilen: Alaşım Malzeme Kutsu yapımında kullanılır.

Nicrome :
Alaşım Malzeme Kutusu yapımında kullanılır.

Anti Madde Muammelesi: Alaşım Kutusu yapımında kullanılır.

Alaşım Malzeme Kutusu: Rayon ve Nicrome'dan 24 Adet , Propilen'den 20 Adet ve Anti Madde Muammelesi'den 1 Adet kullanarak üretebilirsiniz.

Etkin Sterilazatör: Şekil Türev Katkısı yapımında kullanılır.

Anti Madde Muammelesi: Şekil Türev Katkısı yapımında kullanılır.

Şekil Hafızalı Alaşım Parçası: Şekil Türev Katkısı yapımında kullanılır.

Şekil Türev Katkısı: Etkin Sterilazatör ve Anti Madda Muammelesinden 1 Adet ve Şekil Hafızalı Alaşım Parçasından 2 adet kullanarak üretebilirsiniz.

Tek Nanotüp: Multi Nanotüp yapımında kullanılır.

Şarjlı Flex Batarya: Multi nanatüp yapımında kullanılır.

Multi Nanotüp: Tek Nanotüp'ten 6 Adet, Şarjlı Flexten 1 Adet kullanarak üretebilirsiniz.

Meta Flex Bataryası: Halatlı Nanotüp yapmakta kullanılır.

Multi Nanotüp: Halatlı Nanotüp yapımında kullanılır.

Halatlı Nanotüp: Multi Nanotüp'ten 11 Adet , Meta Flex Batarya'dan 2 Adet kullanarak üretebilirsiniz.

Multi Nanotüp: Süper Polimer Biyoaktif Reçineyi yüksek ka

Geri