• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hounds The Last Hope - Geliştirme ve Menüsü

Maxi Haber

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Tem 2015
Puanı
3
maxigameanner3.png

Oyun içinde üretim yapmak için, [AAC] Bakımcı Arkon ile konuşma başlatıp buradan "Geliştir" sekmesine girmelisiniz

latest

Geliştirme Menüsü
Geliştirme menüsünde, silahınızın özelliklerini geliştirebiliceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Kutu içerisindeki boşluğa geliştirmek istediğiniz silahınızı koyarak geliştirme işlemine başlayabilirsiniz. Geliştirme yapmak silahınıza Saldırı, Yaralama, Maksimum Yaralama gibi özelliklerini arttıracaktır. Geliştirme tek seferlik bir işlem değildir. Geliştirdiğiniz silahların adlarında (+1) olarak kaçıncı seviye olduğunu geliştirmenin ne aşamada olduğunu gösteren işaretler vardır

latest

Geliştirme İçin Gerekli Olan Malzemeler
Geliştirme yapmak için üretim yapmalısınız. Yaptığınız "Halatlı Nanotüp" ile gerekli miktarda altın geliştirme için gerekli olan malzemelerdir. Halatlı tüp için Multi Nanotüp ve Meta Flex batarya ihtiyacınız olacak. Bu ürünleri üretim dışında 'Pazar' bölümünden de satın alabilirsiniz.

maxayrac3.png

Geliştirmede Silahın Hasar Alması Geliştirme yaparken silahınız belli bir yıpranmaya maruz kalır. Bu yüzden üst üste yapılan geliştirmeler de silahınız dayanıklılığı düşer ve silah kullanılamaz hale gelir. Envanterinizde gözükmesine rağmen oyuna o silah ile giremezsiniz. Tabancanızı eski haline döndürmek için yapmanız gereken "Ekipman Yenileme Eşyası" satın alarak silahınızın dayanıklılığını arttırmaktır.

latest

Geliştirmede Ek Malzemeler
Geliştirme yaparken geliştireceğiniz silah için gerekli malzemeyi ve altını sağladıktan sonra al kısımdaki boş slotlara eksta başka silahlar koyarak geliştirmeyi yapabiliriz. Koyduğumuz ekstra silahlar geliştirmeyi olumlu etkiler.

latest

Geri