• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hounds The Last Hope Üretim Menüsü ve Üretim Yapmak Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Üretim Menüsü ve Üretim Yapmak ?

Oyun içinde üretim yapmak için, [AAC] Bakımcı Arkon ile konuşma başlatıp buradan "Üretim" sekmesine girmelisiniz.

Üretim Menüsü Nedir?

Üretim menüsünde karşınıza 4 sekme çıkacaktır. Bunlar sırasıyla İşleme, Üretim, Ek Hizmetler ve İşlem Durumudur.

İşleme

Üretim için gerekli olan materyalleri, işleme sekmesinde üreterek sağlıyoruz. İşlenmiş eşya listesindeki ürünleri üretmek için, oyun içinden düşen eşyaları kullanarak ve bunları geliştirip üreterek esas üretime başlayabilirsiniz. İşleme Eşya Listesinde gördüğünüz malzemeler sizin rehberinizdir. Üreteceğiniz malzemeler için gerekli olan malzemeleri göstermektedir. Kırmızı ile gösterilen ürünler envanterinizde bulunmayan malzemelerdir. Bu ürünlere "Pazar" ulaşabilir veya CO-OP maçlarında kırdığınız kırmızı kutulardan, öldürdüğünüz yaratıklardan elde edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz efsanevi zırhlarınızı işleme menüsünde işleyerek daha üst seviyelere çıkabilirsiniz.

Üretim

İşlemeden elde ettiğimiz malzemelerle birlikte artık üretim yapmaya başlayabiliriz. Üretim yapabilmek için "Üretim Kılavuzu" sahibi olmanız gerekiyor. Kılavuzlar size şarjör kapasitesini arttırma,dürbün geliştirici, susturucu gibi özellikleri silahınıza uygulamanızı sağlayacaktır. Bunları geliştirmek oyun içinde silahınızın daha iyi gözükmesini ve atışınızın isabet oranının artmasını sağlayacaktır.

Üretimde sadece silahlarınızı değil, kendinize yeni bir zırh üretebilirsiniz. Zırhınızı üretebilmek için "Zırh Üretim Kılavuzu" sahibi olmalısınız. Parçalama ve İşlemeden elde ettiğiniz ürünleri kullanarak "Üretim Kılavuzu" sahibi olabilirsiniz. Gerekli malzeme ve altını topladıktan sonra üretimi yapabilirsiniz. Bu üretim sonucunda zırhınıza rastgele özellikler eklenecek ve yara almama, atış geliştirme gibi oyun içinde size yararlı olacak bir fonksiyon sağlayacaktır.

Ek Hizmetler

Ek hizmetler menüsü temel olarak, üretim süreçlerinizi hızlandırmak amacıyla kullanılır. Ek hizmetleri kullanarak üretimi hızlandırmak için, yapmanız gereken "Üretim Süresi Azaltıcı" sahibi olmanız gerekiyor. Üretim süresi azaltıcı kullandığınızda üretim süresi % 90 azalır ve daha hızlı üretim yapmanızı sağlar.

İşlem Durumu

Bu sekmede İşlemde olan eşyalarınızın sürelerini kontrol edebilirsiniz.

Geri