• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hounds The Last Hope Üretim ve İşleme Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Oyun içinde üretim yapmak için, [AAC] Bakımcı Arkon ile konuşma başlatıp buradan "Üretim" sekmesine girmelisiniz.
54fs.png

Üretim menüsünde karşınıza 4 sekme çıkacaktır. Bunlar sırasıyla İşleme, Üretim, Ek Hizmetler ve İşlem Durumudur. İşleme sekmesinde oyun içerisinde ihtiyacınız olan her türlü eşyanın üretimini sağlayabilirsiniz. Bu aşamada sizleri Eşsiz ve Efsanevi silahlar, Co-op silahlar, Efsanevi seviye zırhlar, İşlemiş ürünleri ve Nanotüpler bekliyor olacak.

Üretim Yapmak İçin Gerekli Malzemeler

Jetonla yapılabilecek silahlar için;

100 adet U-Jeton ve 100 adet L-Jetona ihtiyaç duyacaksınız.
54hd.png

54hi.png

Co-op silah üretmek için gerekli olan malzemeler,

- Konsantre Tükenmiş Uranyum(2 Adet)
- Alet Kutusu(40 Adet)
- Alaşım Malzeme Kutusu(40 Adet)
- Şekil Türev Katkısı(40 Adet)
- Süper Polimer Biyoaktif Reçine(15 Adet)
- İyileşme Engelleyici Enzim(10 Adet)

Bu malzemeleri topladığınız zaman 24 saatlik bir üretim sürecinden ve 300.000 oyun altını ücretinden sonra silahınıza ulaşmış olacaksınız.

Bu malzemeleri nasıl üretebilir veya toplayabilirim?

- Konsantre Zenginleştirilmiş Uranyum: Bu eşyayı efsanevi silahları parçalayarak elde edebilirsiniz.

- Alet Kutusu: Bu malzemeyi üretmek için 25 adet Kumaş, 22 adet Epoksi, 25 adet Demir, 1 adet Etkin Sterilazatör toplamanız gerekmektedir.

- Alaşım Malzeme Kutusu: Bu malzemeyi üretmek için 24 adet Rayon, 20 Adet Propilen, 24 adet Nicrome, 1 adet Anti Madde Muammelesi toplamanız gerekmektedir.

- Şekil Türev Katkısı: Bu malzemeyi üretmek için 1 adet Etkin Sterilazatör, 2 adet Şekil Hafızalı Alaşım Parçası, 1 adet Anti Madde Muammelesi toplamanız gerekmektedir.

- Süper Polimer Biyoaktif Reçine: Bu malzemeyi elde etmek için tüm operasyonların Zor modundaki bölüm sonu şans kartlarından bulabilirsiniz.

- İyileşme Engelleyici Enzim: Bu malzemeyi elde etmek için Özel Operasyon: Şehir Kanalizasyonunda 9. ve 10. Dalgalarda başarılı olduğunuzda oyun sonunda düşecektir.
54ha.png

54hg.png

Zırhların üretimi için ;

Gerekli olan efsanevi zırhın 1. Seviyesi ve Şekil Türev Katkısı gerekmektedir. Ürettiğiniz 2. Yıldız Zırhınız ile bir aşama daha atlamak için Alet kutusuna ihtiyaç duyacaksınız.
54ho.png

54hs.png

İşlenmiş ürünler: İşleme bölümünde gerekli olan malzemeleri üretmek için başvuracağınız bir sekmedir. Oyun içerisinde Epoksi, Demir, Rayon, Kumaş gibi malzemelerinizi bu başlık altında değerlendirebilirsiniz.
54i0.png

Nanotüpler için ise,

Şarjlı Flex Batarya ve Meta Flex Bataryasına ihtiyaç duyacaksınız. Bu eşyaları oyun içerisindeki kırmızı kutuları kırarak elde edebilirsiniz. Günlük görevlerinizden elde edebileceğiniz nanotüplerinizin yanı sıra kendi üretiminizi de yapabilirsiniz.
54i5.png

54i6.png

ÜRETİM
Bu başlık altında Ana Operasyonların zor modlarında başarılı olarak elde ettiğiniz üretim rehberlerini burada üretebilirsiniz. Silah ve susturucunuzu üretimini yapabilirsiniz.

Üretim için,
Alet kutusu, Alaşım Malzeme Kutusu, Şekil Türev Katkısı ve Halatlı Nanotüp ihtiyacınız olacaktır.
54ii.png

54id.png

EK HİZMETLER

Üretim ve İşleme sürelerinin süreleri uzun olmaktadır. Bu süreleri kısaltmak için mağazadan aldığınız süre azaltıcılar ile yüzde %80 oranında azaltabilirsiniz.
54in.png

İŞLEM DURUMU

Üretimi veya işleme durumu devam eden eşyalarınızın sürelerini buradan takip edebilirsiniz.
54iw.png

Geri