• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HS Server Busy or Down Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan i_Burak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

i_Burak

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2011
Puanı
1
Herkese merhaba. Ben 2 yıl kadar önce iBotu sorunsuz olarak bu günkü işlemlerle kullanıyordum. İbot Update i durdurunca Silkroadı bırakmıştım. Şimdi tekrardan geri dönmek istedim fakat şöyle bir hata alıyorum.

14u86bn.png

iBot Necessities klasöründeki tüm read me leri okudum. Kurulması gerekenleri bilgisayarda hali hazırda olmasına rağmen tekrar kurdum. Önce media patcher açıp sonra run hs açıyorum Daha sonra İbotu açtığımda vaziyet budur.

İngilizcem fena değildir, internette baya gezindim. Youtube videolarının bazılarında '' bu video gizlidir'' gibisinden bi hata alıyorum(forumdakinler dahil). Yani ben uğraştım yapamadım. Sorunun kaynağını bilen bulan biri varsa yönlendirirse benim gibilerin hayır duasını alacaktır. Saygılar sevgiler

Şimdi, İbot.exe nin kısayolunu oluştur, sağ tıkla özellikler kısmından hedef kısmının sonuna ("ibot.exe" Ls:2 gibi) LS:2 ekle. kısayoldan başlat. Tabi İsro için Rsro için 5 olacak.

iBot çalışıyor, çok mükemmel olmasada kasma yerine gidiyor, alış verişlerini yapıyor. Bazen sorun çıkarıyor, çok nadirde olsa DC oluyor fakat clientless bağlanırsak tekrar bağlandığı için sorun olmuyor.
Eğer Client ile bağlanacaksanız. Öncelikle sisteminize Vmware veya Virtual PC veya Windows 7 deki windows xp mode çalıştırıp orada silkroad kurmak ve HS server çalıştırmak gerekir. Yada sizin göndermiş olduğunuz bu ekrandaki gibi bir durumu çalıştırmak için öncellikle DOS ekranında yazan "192.168.1.23:15777" ip numarasını tırnaklar olmadan ibot klasörü altında Inıt klasörü içinde iphs.ini isimli dosyanın içinde ne varsa silip yukarıdaki ip numarasını yazıp veya yapıştırıp kaydedin. Artık ibot'u açtığınızda HS busy down mesajını almayacaksınız. Clientless olarak bağlanıp, kasma alanına clientless olarak götürüp, hatta script'i clientless olarak ayarlayıp kasmaya devam edebilirsiniz.
İyi eğlenceler...

Kardes dediğinizin aynısını yaptım ama yine aynı hatayi veriyor. Elinizde ibot un son sürümü varsa paylaşırmisiniz

Geri