• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HTC mi Samsungmu ? Sizce

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
eabEvz.jpg

,
Kn3r0V.jpg

HTC VS Samsung

Sizce Hangisi ? Lütfen Tartışmalar Seviyeli Olsun Arkadaşlar Sadece Merak Ediyorum Ben HTC Kullanıcısıyım Ama bazı Arkadaşlar Samsung Daha iyi Diyorlar Sizce Hangisi Gereksiz Yere Tartışmanın bir anlamı yok lütfen ciddi olalım :)

telefon olarak htcnin ürettiği cihazlar daha cok göze hitap ediyor
ama bir gerçek var ki samsung panel üretimini kendi yaptığı için htc den herzaman bir adım önde

paneli telefonların üstündeki led ekran olarak tanımlayabiliriz sanırım
sanırım bu video herşeyi açıklar

Son düzenleme:
HTC kullanıyorum ve memnunum. Özellikle kaç kere düşürdüm yere ama şükür daha kapağı bile çıkmadı. :D

İki marka da kullanışlıdır ama benim gönlüm bu güne kadar Samsung'da oldu, S5'i gördükten sonra iPhone geçme kararı aldım.

Kardeşim kendime alıcak olsam, samsung alırım hiçbir nedeni yok ama htc'ye içten içe bir antipati besliyorum.

Biraz htc one kullandım, kullandığım kadarıyla gayet stabil hızlı,kaba ve sağlam duruyordu bir kusur görmedim ancak dediğim gibi nedensiz şekilde samsung diyorum tamamen tercih meselesi he sen dersen ki bende kaba seviyorum oh taş gibi birşey diyemem.

Kardeşim kendime alıcak olsam, samsung alırım hiçbir nedeni yok ama htc'ye içten içe bir antipati besliyorum.

Biraz htc one kullandım, kullandığım kadarıyla gayet stabil hızlı,kaba ve sağlam duruyordu bir kusur görmedim ancak dediğim gibi nedensiz şekilde samsung diyorum tamamen tercih meselesi he sen dersen ki bende kaba seviyorum oh taş gibi birşey diyemem.

Şuan HTC 2 modelli var elimde zaten birini anneme hediye ettim diğeri kardeşimde HTC 3 D Evo ve HTC one Max HTC Bana Göre Baya iyi Samsung S5 Alacam Askerden sonra Sırf Denemek amaçlı maksat merak ettim hangisi iyi kime sorsam genelde samsung diyor kimi htc

Durumu kısaca özetlemem gerekirse... Elma mı daha lezzetli armut mu ?

Bu soruya hiç kimse net bir cevap veremez herkes damak tadına göre bir meyveyi seçer. Telefon işinde de durum bundan hiç farklı değil herkes kendi zevkine hitab eden telefonu över ;) İşin aslı her markanın kendine göre artıları ve eksileri var, hepsini tartıp sana hangisi uyuyorsa onu alacaksın.

Durumu kısaca özetlemem gerekirse... Elma mı daha lezzetli armut mu ?

Bu soruya hiç kimse net bir cevap veremez herkes damak tadına göre bir meyveyi seçer. Telefon işinde de durum bundan hiç farklı değil herkes kendi zevkine hitab eden telefonu över ;) İşin aslı her markanın kendine göre artıları ve eksileri var, hepsini tartıp sana hangisi uyuyorsa onu alacaksın.

yok abi zaten htc yeni modeli var elimde + askerden sonra Kismet Olursa Samsung 5s Alacam denemek amaçlı ben aradaki fark nedir onu merak ettim sadece

Daha önce htc kullanmış şuan samsung kullanan biri olarak samsung diyorum neden derseniz ne servis var ne bir ürün bulabiliyorsun çoğu yerde olurda zora düştün telefonu satacaksın yüzüne bakan yok zararına satsanda samsung candır bence.

İki marka da çok kaliteli,sağlamlık derseniz telefonuna göre değişiyor örnek bende zte maxiplus 5 var kaç kere yere düşürdüm,uyurken telefonu fırlatmışım hiç bir sorunu yok ekranı bile çizilmedi
fakat bütçe ve kaliteye gelirsek
General mobile derim,son zamanlarda yaptıkları çalışmalar baya etkileyici.Discovery'yi çıkardılar ve baya tuttu telefonun özelliklerini ve parçalarını kullanıcılara sorarak geliştirdiler birde yakında çıkacak olan Discovery 2,discovery'nin diğer versiyonları ileride daha da kaliteli işler yapacaklarını düşündürüyor (Reklamlarını yapar gibi konuştum :D )

Geri