• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HTC One VS Samsung Galaxy S4 VS Sony Xperia Z

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Penia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Penia

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Mar 2011
Puanı
12
Selamün Aleyküm öncelikle,
Foruma uzun bi süredir girmiyodum fakat aklımı çelen bi konu oldu ve sizden yardım almaya geldim. Telefon almak istiyorum yani alıcam fakat ne alacağıma karar veremedim. Sizden ricam HTC One, S4 ve Xperia Zyi seçme nedenlerinizi açıklamanız. Yardımlarınızı bekliyorum :)

----------

Beyler yorumlarınızı alsam?

Xperia Z almayı düşünüyorum tasarım olarak ve içeriği bakımından çok şık. Tek eksik gördüğüm tarafı hoparlörü. Bence her yönüyle tat alabileceğim bir telefon.

Aynen,kendim alsam tercihimi Xperia Z'den yana kullanırdım.

Bazılar için tercih meselesi bahsettigin 3 cihazda android ama kişisel tercihim samsung olurdu samsung bana göre sony ve htc den daha çok güven veriyo bana.

s4 tercih ederim kendim kullanıyorum memnunum htc yada sony kullanmadım

bi ara çevremde araştırma yapmıştım sony alma pek iyi değil demişlerdi teknik servisleri bile her yerde yok dediler bende yanaşmadım s4 aldım sorunsuz kullanıyorum

Sony Xperia Z yi direk ele. Xperia Z de bir çok problem mevcut özellikle kamera sorunları falan. Google da bir araştırma yap bu konuda birçok kişi şikayetçi.

HTC One ve S4 arasında bir tercih yap bence. Eğer tasarım senin için önemliyse HTC One, özellikler ve performans daha önemliyse S4 tercih etmelisin. HTC One'nin özellik ve performansı da iyi ama S4 biraz daha önde.

Geri