• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Huawei Turkcell Superbox 4.5G Modem B618S-22D Firmware / Yazılım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki yazılımlar Superbox B618S-22D için stok yani fabrika yazılımlarıdır, kimisinde bir yazılım diğerinden daha iyi performans verebiliyor denemek size kalmış. Eğer cihazınız yazılımı desteklemiyorsa yüklemenize izin vermeyecektir. Ayrıca oluşabilecek herhangi bir sorunda sorumluluk kabul etmiyorum, kullanıp kullanmamak kendi tercihiniz.

B618_UPDATE_11.181.99.06.00.BIN
B618_UPDATE_11.185.01.00.00.BIN
B618_UPDATE_11.192.00.00.00.BIN
B618_UPDATE_11.192.01.00.00.BIN
B618_UPDATE_11.195.03.00.00.BIN

Güncellemeyi yapmak için tarayıcınızdan http://192.168.8.1/ ip adresi ile modem arayüzünüze girin. Sağ üstten "Giriş" e tıklayın ve modem arayüz kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın.

pdKqEu.png

Giriş yaptıktan sonra menüden "Güncelle" seçeneğine tıklayın.

OvtLJT.png

"Dosya Seç" kısmından indirdiğiniz yazılımı seçin ve "Güncelle" butonuna tıklayıp işlemin tamamlanmasını bekleyin.

JUxhOD.png

Fiber altyapın yoksa idealdir, fiber varsa hiç uğraşma.

Fiber altyapın yoksa idealdir, fiber varsa hiç uğraşma.
bu updateden sonra sürüm kaç oluyor ? benimki şuan bu güncelmidir acaba

[TABLE="class: diviceInfo_table"]
[TR]
[TD]Donanım sürümü: [/TD]
[TD="class: info_value"]WL1B610FM[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Yazılım sürümü: [/TD]
[TD="class: info_value"]11.197.01.00.170[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Web Kullanıcı Arayüzü sürümü: [/TD]
[TD="class: info_value"]21.100.45.00.03[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

bu updateden sonra sürüm kaç oluyor ? benimki şuan bu güncelmidir acaba

[TABLE="class: diviceInfo_table"]
[TR]
[TD]Donanım sürümü:[/TD]
[TD="class: info_value"]WL1B610FM[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Yazılım sürümü:[/TD]
[TD="class: info_value"]11.197.01.00.170[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Web Kullanıcı Arayüzü sürümü:[/TD]
[TD="class: info_value"]21.100.45.00.03[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Sendeki güncel zaten ama bu yazılımların amacı güncellemek değil bazıları eski yazılım ile daha iyi değerler alabiliyor, onun için paylaştım.

Bu da bendeki:

w6tlJ9.png

arkadaşlar bu güncelleme port yönlendirmede yaşadığım sorunu çözer mi. çünkü port açmama rağmen uzak masaüstü bağlantısı gerçekleştirememekteyim yardımlarınızı bekliyorum.

Geri