• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera#TURKCELL#99 lv#Hybird Spear#24b gold

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheWarLord

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2010
Puanı
1

• Karakter Türü : Chinese
  • Karakter Adı : TURKCELL
  • Server : Hymera
  • Build : Hybird Spear cold/light/heukusal 7-1
  • LvL : 99
  • SP Miktarı : 800.000
  • Gold Miktarı : 24 bil

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :
  • Satış Yöntemi : Elden , Havale Yoluyla,Yapı Kredi hesabına
  • İstenilen Karşılık : Takas mantıklı olabilir bp dışında- tl olarak teklif istiyorum.
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• Adı Soyadı : Nail BECERGEN
  • Yaşadığı Şehir : Balıkesir/Edremit
  • MSN : naill07@hotmail.com
  • GSM : 0531 743 2989

Not : fotoda görüldüğü gibi çarda s grade açılmamış devil archanchel full luck dress ve 23b gold vardır.Çarı satmamın nedeni blackpearli bırakıcak olmamdır.çar hybird tir.banka,set ve skilleri koyma gereği duymadım skiller ff banka boş ve set oyun başlangıcında verilen moon +7 dir.Ayrıca çarın yanında oyunu bırakıcağım için farklı ıd lerde 110 warrıor 110wiz (nova +5 staff lı) ve 110 bow çar vericem ona göre teklif yapın lütfen

Takas ve satış işlemi aracılıkla olabilir fiyat size aittir.Çara girip bakıyım önce ıd pw alırım gibi boş konuşmalar yapmayın kesinlikle kabul etmem.
Teşekkürler

Yeni Not: çardaki devil ve dress satılıp 13b para daha olmuştur etti 36b bilginize...

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar dostum İnşallah kafandaki teklifi bulursun :)

Yav sanane dostum seni ne ilgilendiriyor istediğim gibi yazarım.

1.'si forumda post kasmak yasak bunu bilmeni istiyorum .
2.'si Her koyuna hayırlı satışlar vs. yazman kılıma dokunuyorum ve bu yasaktır.Forumdada duyuru yapıldı hatta.
3.'sü ise sen daha Hymera oynamıyorken ben bu oyunu oynamaya başladım . Oyun nickim Nemesis ve şuan oyunu bıraktım . Bende Sc guildindeydim .

beyler lütfen konumu kirletmeyin burası tartışma yeri değil post kasanlar içinde kasma yeri değil :)

2.'si Her koyuna hayırlı satışlar vs. yazman kılıma dokunuyorum ve bu yasaktır.Forumdada duyuru yapıldı hatta.
3.'sü ise sen daha Hymera oynamıyorken ben bu oyunu oynamaya başladım . Oyun nickim Nemesis ve şuan oyunu bıraktım . Bende Sc guildindeydim .

yasak iste yöneticilere bildirebilirsin.

İstediğin kişiye şikayet edersin olay biter burda artislik yapmanın anlamı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri