• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Genel Özellikleri

Inception

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
32
snp5xw.jpg

-Bütün Botlardan Seri Kasmakta(Use Faster Training)

-Clientless Modu Bulunmakta

-Clientless Modda İken Chat Kısmında Oyunda Geçen Bütün Yazıları Görme ve Özel Mesaj Yazabilme(Guild,Union,Party).

-Oyuna Girdiğinde Otomatik Party Kurabilme Ayarlı Kişilere oto pt atma.

-Clientless Modda İken Etrafinizdaki Oyuncuların Listesini Görebilme

-Alışveriş Yapıp Kasma Alanına Geri Dönme(Script ile)

-MultiClient özelliği (Sınırsız Sayıda İBot Açabilme)

-Town da Sadece Hızli Kosma Skillini Basma Özelliği

-Öldüğünüzde veya Ayarladığınız İtem Bittiğinde Town a Geri Dön Seçeneği

-Attack Skill, Buff Skill, Imbue(El yakma) ve Silah Değiştirip Buff Basma Özellikleri

-KS Yapma veya Yapmama Seçeneği

-Kasma Alanına Dönerken At Kullan Seçeneği

-At, Kurt gibi Petlere Otomatik Pot Basma, Mama Potu Yedirme,Petiniz Öldüğünde Otomatik Canlandırma ve Cıkartma

-Etrafınızda Unique Çıkıyorsa Otomatik Seçme Özelliği

-7/24 Kasma

-Pete Saldıran Moba Saldırabilme

-Gelişmiş Party Seçeneği

-Gelişmiş Alarm Seçeneği

-105 Cavede Sp kasma

-Oto Quest

-Staller özelliği

[BILGI]Yenileri eklendikçe konuyu güncelliyceğim.[/BILGI]

Son düzenleme:
Staller özelliği Kalktımı :(

Yoo, hala duruyor staller özelliği ama çalışıyormu bilmiyorum. :D

----------

Ekleme olarak;
~~ inventorymizde ki itemlerin yerlerini değiştirebilme,
~~başkasına exchange atabilme,
~~ bankayı kullanabilme,
~~stal çarımıza girerek stall kurabilrme ve stalla itemleri yerleştirme,
~~öncden spawn olan uniqueleri görüp kimin kestiğine bakabilme,
~~çarı oturtabilme gibi daha birçok özelliği kullanabilme,
~~takvim event'i var ken clientless modda takvimden onay alabilme gibi çoğu özellikte söylenebilir. Fakat benim söylediklerimin çoğu ince ayrıntı sayılır. ;)

Girmeyi denerken durmasını diyorsun ama botsuz açınca da oyunun kendisi duruyor yeniden açmak zorunda kalıyoruz. Mecbur tekrar açman gerekiyor. Clientless açarsan clientli açmaya göre sürekli girmeye çalışır.

belli bir süre deniyor ama sonra yine denemeyi durduruyo onun için boş olması serverların bu bot için daha iyi

Son düzenleme:
pf yaw :S biri yardım etsin ya sp cavede nasıl işe yaricak bu b0t

denemedim ama i bot tool'da tek tek aprtidekilerinin ismini ayarlıosun o otomatik bufluyo.. zaten i botun yardımcı programı oto login falan filan ekstra işleri yapıyo....

Geri