• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İ-bot

Efexor123

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Şub 2013
Puanı
1
Arkadaşlar ne zamandır free bot arıyorm i-bot çalışıyrmuş duyduğuma göre ama ben yapamadım teamdan bana yardım edecek bi hayır sever yokmu ?

ibot çalışıyormu ?? yükledim ama karekteri seçince direk oyundan atıyor oyuna girmeden ??

Arkadaşım çok teşekkür ediyrom ilgin için wideoyu okadar izliyrm ama yapamıyrm hani sen bana yardımcı ola bilirsen Team dan falan sevinirim?
Neresini yapamıyorsun?
ibot çalışıyormu ?? yükledim ama karekteri seçince direk oyundan atıyor oyuna girmeden ??
[TOOLTIP=indirmek için tıkla!]Buradan[/TOOLTIP] en güncel sürümü indir ve yukarıda verdiğim videodan adımları takip ederek botu çalıştırmayı dene. Yapamazsan veya bir hata ile karşılaşırsan geri dönüş yap; yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam birşey soracam ben her şeyi doğru yaptım bot tamamıyla çalışıyor fakat login type kısmındaki herşeyi doğru yazmama ve karakterimin levelini üzerindeki itemleri falan log olarak görmeme rağmen oyun bi türlü açılmıyor. Elle birşeyler daha mı yapmalıyım acaba ? Bilgilendirirseniz sevinirim. Bu arada kullandığım yöntem clientess yöntemi adımları takip ederek gittim fakat yeni bi client açılmadı botun olduğu.

Son düzenleme:
Link Paylaşın Beyler ibot ve gerekli olan programlar bende ilk defa kullanacam çok karışık eski verisyon R sürümü var.

İsroda Çalışan Son Sürümün Linki yokmu ?

kardeşim ben silkroad R oynuyorum deniyorum karekteri seçtigim anda oyuna tam girerken direkt atıyor ?? yardım lütfen

sorunumu çözecek kimse yokmu ????????

----------

kardeşim olmuyor silkroad R oynuyorum çarı seçiyorum girmeden oyuna tam girerken direkt atıyor yardım plss ???

sorunumu çözecek kimse yokmu ????????

----------

kardeşim olmuyor silkroad R oynuyorum çarı seçiyorum girmeden oyuna tam girerken direkt atıyor yardım plss ???

beyler ibot un en son versiyonu cıkalı baya olmus guncellemsı gelmıyor sanırım atma sorunuda bundan kaynaklanıyor ya yenı versıyonu beklıcez yada paraya kıyıp paralı bot lacaz ortak olmak ısteyen varsa burdan temasa gecelım sbo alalım

Bende clientsiz olan konudan yaptım bendede sizdeki aynı hata vardı bu hatayı çözdüm sizede anlatmya çalışıyım. Run SroHackshieldtan açtınız sonra ibotla girdiniz success felan oraları yapmışınızdır. sonra o açılan sroda id pw yazarsan girmio bendede bende o sroyu kapadım loader dan açtım açarken ibotta yazan portla açmalısın sonra çalışıyo bot clientle. biraz kötü anlattım ama sen takıldığın yeri sölersin daha ayrıntılı güzel anlatırım

Bende clientsiz olan konudan yaptım bendede sizdeki aynı hata vardı bu hatayı çözdüm sizede anlatmya çalışıyım. Run SroHackshieldtan açtınız sonra ibotla girdiniz success felan oraları yapmışınızdır. sonra o açılan sroda id pw yazarsan girmio bendede bende o sroyu kapadım loader dan açtım açarken ibotta yazan portla açmalısın sonra çalışıyo bot clientle. biraz kötü anlattım ama sen takıldığın yeri sölersin daha ayrıntılı güzel anlatırım

1-2-3 adımları tek tek yazarsan boyle bısey anlamadık

bide sanal PC kullandınmı yada clientsiz mi gidin bana clientli lazım

şimdiden saol

Yüklenmesi gereken her şey şu anda yüklü ve ayrıyetten ayarlarıda doğru yaptığıma inanıyorum fakat yine de açılmıyor. Şöyle ki clientli ve clientsiz olmak üzere iki türlü de denedim clientli kurulumda altta hack sheild cıkıyor ve kapaniyor normalde ortada kücük bi silkroad yazısı yazar ardından oyuna girer ama hiç bir şey olmuyor hakeza clientsiz kurulumda da karakter bilgilerini doğru yazmama rağmen yine 2. bi silkroad penceresi yani ibotu kullancamız pencere açılmıyor. Bu arada silkroad-r oynuyorum onunla bir alakası var mı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek olanlara şimdiden teşekkürü bir borç bilirim.

Geri