• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İ.E.T.T şoförüne dayak

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
kavga sebebi yol vermeme sorunuymuş. Be arkadaşım minibüsçüler yolun ortasında yolcu alıp-bindiriyor, yeşil ışığın sönmesine 5 sn varken duruyor hiçbirine gıkınızı çıkartmıyorsunuz da 55-60 yaşındaki adamcağızdan mı alıyorsunuz sinirinizi ? Hadi şoförlüğü bir kenarı bırak, aranızdaki kalıp farkını salla, 55-60 yaşındaki adama sen nasıl el kaldırırsın !?:hfy: en sonunda adam iyi çarpıyor. Hak etmişti fakat yediği dayak baya şiddetli..

edit: bazı yerlerde adamın bıçak çektiği yazıyor.. Sanırım artık herkes sorunlu. İş yaşa başa bakmıyor.

Burda her iki tarafında suçu var fakat o ayı bunu minibüscülere yapsında bakalım ordan sağ çıkabiliyormu adamın bir yerlerinden kan alırlar ? Her şey karşılklı olmak zorunda artık o dayı yol verse o adam geçse o olay yaşanmayacak.O adamda haklı senin arkana neden takılıp vakit kaybetsin.Geçmek istiyor doğal olarak.

Burda her iki tarafında suçu var fakat o ayı bunu minibüscülere yapsında bakalım ordan sağ çıkabiliyormu adamın bir yerlerinden kan alırlar ? Her şey karşılklı olmak zorunda artık o dayı yol verse o adam geçse o olay yaşanmayacak.O adamda haklı senin arkana neden takılıp vakit kaybetsin.Geçmek istiyor doğal olarak.

minibüsçülere yapmak yemez. Adamlar yolun ortasında yolcu indiriyor duraklıyor, trafik polisleri bile bir şey demiyorlar

Taksi sahibindeki resmen kibir yol kavgası nedir ya ? ne senin yolun ne babanın yolu ne başkasının yolu kibirden başka birşey değil.

Ve şoförün çarpması isteyerek değil taksi otobusün önüne geçip ani fren yapıyor arkadan çarpan trafikte her zaman 8/8 suçludur kasıtlı yapmış.

ALLAH katında kibir de lanetlenmiştir,demekki pahalı bir arabası olsa adamı öldürecekti.

Çok yanlış düşünüyorsun yol üstünlüğü Münübüste olur hem fakındaysan adama sağ tarafdan sollamaya çalştı adam yolcu alıp indirmeyi mecbur sağ tarafdan yapıcak bence o dayak atan adam kendini beğenmişin teki hatanın %90'nı onda hem o insanlıkdan çıkmış bi kendi kalıbına bakıcan bide karşıtaraftakinin ben o şöfrün yerinde olsam dava açarım dava açma en iyi hakkı

Tekme atan adamı savunmadım ama burda döven adam haklı yaşı başı 60 70 olduysa o küfürleri etmicek

Bu arada yol verme alma meselesi değil o şişko adam otobusu kacırmış arabayla yetişmiş binmek ıcın kornaya basıyor şoforde senın keyfını beklıcem vb kufurler edıyor dıkkatlı dınleyın

Çok yanlış düşünüyorsun yol üstünlüğü Münübüste olur hem fakındaysan adama sağ tarafdan sollamaya çalştı adam yolcu alıp indirmeyi mecbur sağ tarafdan yapıcak bence o dayak atan adam kendini beğenmişin teki hatanın %90'nı onda hem o insanlıkdan çıkmış bi kendi kalıbına bakıcan bide karşıtaraftakinin ben o şöfrün yerinde olsam dava açarım dava açma en iyi hakkı

Dostum ben geçiş üstünlüğü felan bunların derdinde değilim adam sorunlu bir tip belliki yer yolu geçsin yavaşlayıp.Bu konularda biraz öngörülü olmak lazım yolu verse geçse bu tarz olaylar olmayacak.

Dostum ben geçiş üstünlüğü felan bunların derdinde değilim adam sorunlu bir tip belliki yer yolu geçsin yavaşlayıp.Bu konularda biraz öngörülü olmak lazım yolu verse geçse bu tarz olaylar olmayacak.

Öngörü dediğin E5 Kara yolu gibi yerlerde olur şehir içinde herzaman Münübüslerde olur adam indirip bindirmek için biraz mantıklı düşünse o adamda anlar

Tekme atan adamı savunmadım ama burda döven adam haklı yaşı başı 60 70 olduysa o küfürleri etmicek

Bu arada yol verme alma meselesi değil o şişko adam otobusu kacırmış arabayla yetişmiş binmek ıcın kornaya basıyor şoforde senın keyfını beklıcem vb kufurler edıyor dıkkatlı dınleyın
Ne olursa olsun o kadar büyük bir tepki vermemesi gerekirdi iyi sövdüm sabah sabah o "kalıplı güçlü veledi zinaya".

Bu konuda da ben şöför emmiyi savunacam :)
Bu yaşta adama el kaldırmamak lazım hadi kaldırdın dövüşmemek lazım.Bir anda hırsdır vurdun ama uzatmamak lazım oradan uzaklaşmak lazım.
Bende trafikte son derece asabiyimdir.Direk tepkimi koayarım ortaya el kol ve bacak hareketleri ile ama bununda bir usulu var araç sahibi bayansa bir şey demem aracı kullananın yanıda bayan varsa ses etmem vs gibi şeyler.

Geri