• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

I phone recovery

CorleonMAFIA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Nis 2009
Puanı
105
Arkadaşlar bu yaz yurtdışındaydım önemli fotoğraflar vardı fakat silindi. I cloud yedekleme kapalıymış geri gelmiyor. Birkaç program denedim fakat hep ücretli 68-90$ kurtarmanın bi yolunu bilen var mıdır ?

- - - Güncellendi - - -

Yok mu çaresi? Bilen duyan?

Hocam yedek almadıysan maalesef geri dönüşü olacağını pek sanmam

Cihan mıydı ismin kardeşim yanlış hatırlıyorsam düzelt.

Android sistemde telefonunu rootlayarak silinen resimleri geri getirebiliyorsun,bir sürü backup programı var telefonuna geri yüklüyor hatta seçebiliyorsun sadece root olursa görebiliyor,ancak ios'ta işe yararmı bilmiyorum.

Aynen Cihan, eyvallah en son çare onu deneyeceğim. Şimdi 1 program daha ındırdım onu denıyorum ama root işini bi iyice öğrenip kendım rootlarım sanırım.
Çok teşekkürler.

iCloud'a yedekleme yapmadıysan, iOS platformunda yapmak istediğin işlem imkansız gibi duruyor.

Geri