• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Atma sorunu en aza indirmek..

Inception

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
32
ei8ln9.png

maxicon1.png

GameXp ( Sadece Windows Xp kullananlar için PC hızlandırma optimize etme programı
https://www.maxigamerz.com/f398/gamexp-bilgisayarinizi-silkroad-icin-en-iyi-duzeye-getirin-57846/
maxicon1.png

İbot login olmadan önce Disable Client-->Clientless Kutucuğundaki şareti kaldırın.
maxicon1.png

Çar Açıkken PC bişe indirmeyin mümkünse çarı hideli halde kastırın.
maxicon1.png

Yeni ayarlar için aşağıdaki linke bakın.
https://www.maxigamerz.com/f319/ibot-ayarlar-ayrintili-rehber-72566/
maxicon1.png

Görev Yöneticisinden İBot ve sRo_client.exe Önceliğini Yüksek yapın

Yeni bilgiler geldikçe ekliyeceğim dc sorunu ibotta zaten var lütfen bu konuda spam yapmayın.

Son düzenleme:
Birde Artık ibotta loaderi gerek yok Run Client özelliğini kullanarak girebilirler. derken? o zaman hardmod loader felan kullanmaya gerek kalmadımı yani oyuna clienle girmek için pek anlayamadım

Birde Artık ibotta loaderi gerek yok Run Client özelliğini kullanarak girebilirler. derken? o zaman hardmod loader felan kullanmaya gerek kalmadımı yani oyuna clienle girmek için pek anlayamadım

Evet Run client dediğin zaman oyun kendiliğinden açılıyor:eat:

Bende Harhangi bi değişikli olmadı oyuna giriyorum kasmaya başlıyorum max 30 dk içinde atıyor ama Emeğe Saygı!!!

aga bendede değişiklik olmadı en fazla 20 dk otomatik bot sayfası kapanıyo sayfa kapandığı için dc yiyo yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

allah allah öyle bir şey hiç başıma gelmedi kardeş. benım tam tersı oluyor bazen.sroclient kapanıyor bot panelınde dc yazıyor

Yeni versiyonda yeni sorun geldi...
Sorun şu :
Dünya kupası itemlerini toplayınca Type13 diye bir hata veriyor.Bot devre dışı kalıyor.

Yha Bnde Deişk Bi hata verio ama sürekli dil arada ThE File FİLAN YAZIO deilk bişi En kısa Zamanda Resm Koycam

bndede bi kalabalık veya ışınlanlarda hemen dc veriyo sayfa kapanıyo kendim götürüyorum kasmaya 20 dk en fazla ama botun allahı war süper kasıyo orda yazanları da yaptım acaba internetden kaynaklanan bi sorun olsa dicem herkesde aynı hata var

çok dc alıyorum yha yeni client geldiğinden beri en fazla botda 5 dk durmuşturum her girdiğimde dc alıyorum emekleriniz için tşkler

bot eskisi gibi kasmıyo pt ye giriom botun alanını 25 yapıom en fazla 10 dk içinde dc yiyiom bide çok geç kasıyo eskiden süper kasıyodu bu son sürümde tamamen bozuldu :(

ben bu sprit konusunu anlyamadım bir türlü record diyince sprit yapmaya başlıcam oyundan atıyor anlmadım gitti char pot bitince şehre gidiyor ama bişey almıyor öle yerinde duruyor . bunun için scpiriti nasıl yapıcaz yardımcı olun

kardeş konu için teşekkürler öncelikle. bende runtime error hatası veriyor yaklaşık 5 saat oyunda kalınca.bianda cıkıyor oyundan ??? ve runtime error hatası geliyor.ekran kartı driverim güncel ? pc özelliklerimi yazıyım.gayet silkroadda kasmıyor yani 2 client açıtıgımda bile bi kasma olmuyor.ama o hatayı neden veriyor ? bi bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim. İyi Günler
Sercan B.

Geri