• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Bir Süre İçin Güncellenmiyecek!Çünkü...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NecroMan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

NecroMan

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ocak 2010
Puanı
0
Arkadaşlar;
Uzun süre kulalndığımzı iBot bir daha geri gelmeyecek.Çünkü KORE hükümeti bir karar aldı.Bu tip oyunların eğlence için olduğu bot yapılıp satılmaması gerektiği bunların eğlence için oynanadığını falan belirtti.Bunları yapanlara yapmaya göz yumanlara cezalar çıkardı.Yani kanun var artık karşımızda.KORE kanunu para cezasıda çıkarmış.
okuyun
Rev6.com - The 6th Revolution
http://www.koreatimes.co.kr/www/news...29_112964.html
http://www.vg247.com/2012/06/15/kore...ng-next-month/
http://www.forbes.com/sites/insertco...g-and-farming/
silkradın kendi isteside vermiş bu konuyu
Account Protection Guide başlığı altında vermiş.
JOYMAX.COM - Global Hub of Fun :: SilkroadOnline
Düşünün şimdi misal ayda 1000 usd kazansan free bottan adam sana 50 milyon won ceza kesiyor.27 milyar türk lirası yaklaşık 14.000 USD.
Joymax bu firmalara dediki;
Ceza gelirse bana size yansıtacağım.Hukuki oalrak size bu cezayı nereye kaçacaksın hukuk var.Free bot yapan biri olsan alırmısın bu riski alınamaz bence.
Aynı şekilde Agbotun ana sayfasıda silkroadın sitesine yönlenedirme veriyor.Artık bot devri bitecek fakat buda Joymaxın sonu demektir.
Yada paralı botlar direnecek yada host merkezlerini başka yerlere taşıyacakar.Yada bol xp sp veren eyni görevler icad edecekler.Yoksa kimse günde3-4 saatle 120 olamaz...
Bu yüzden bot devri free bot devri kapanacak.Paralı botlar direnç gösteririr mi bilmiyorum.Ama Joymax ona da müsamaha etmeyecek.Çünkü ceza yemek istemeyecektir.

Hükümete ne oluyor oyun joymaxın değilmi istediğini yapar

Ben sadece gold bot olarak kasan çarlar yani bunları üreten şirketler ceza alıcak gibi anladım ama hayırlısı :)

diğer free botlar çalışıyor ibot a noldu anlamadım lütfen hemen güncelleseniz :)

diğer free botlar hangisi söylermisin 1 tane lazım da varsa iyisinden bi link yollarsan sevaba girersin:kheart:

AgBot var ama orayı tıklayınca silkroadın ana sayfasına yönlendiriliyorsunuz.
AgBot Official Website
Adam bize kısa bir şekilde vermiş mesajı.oda biterse bizim için free bot devri bitecek demektir.Bu olayın netleşmesi bu ay sonu imiş.Linkteki haberi okursanız gelecek ay diyor.

doğru karar, firmalar da kasılmayı kolaylaştırsınlar, asıl amaç eğlenmek sonuçta

gold botlar hala serice kasıolar onlar hangi bot kullanıyor :)

Şu silkroadın bir exp olayını ayarlayamamışlar,şöyle adam gibi exp alabildiğimi görsem yeminle 1-2 ay sürse yinede elle kasarım ama exp geldiğini göremiyorum ki.:pff:

ya joymax bu sekılde yaparak para kazandıgını sanıyo ama hıcbısey kazanmıyo.dusunsenıze oyunda ne kadar cok yuksek lvl char olursa adam ıtem duzmek ıcın o kadar silke dayanacak.yanı joymax 120 lvl olana kadar sadece plusdan kazanır.obur turlu adm 120 olsa zaten ılk işi set olcak.pvp olcak job olcak ftw olcak bunları yaparken cok ıyı bı chara sahıp olmak ıster.bu yuzden oyuna daha cok para harcıycak.artı olarak ınsanların privatelere kayma sebebide bu oralara gırdıgınızde cogu player oyuna para harcar ornegın playsro cok ıyı de kazanıyo.eger joymax exp ve sp olayına ıyı bı ayar cekerse.bu privatelerin onunude kesmıs olcak.

Kolay oyun da bir çok kullanıcıyı sıkabilir. Bu yönden de düşünmek gerekir. Kore sebepsiz yere karışması iyi olmuş ama sadece ücretsizler değil de keşke tüm botlara yansısa bu. Oyunda çok büyük bir eşitsizlik var. Ben Silkroad'ı uzun süredir oynuyorum ve Joymax'ın henüz eşitçe bir harekette bulunduğunu görmedim ne yazık ki

ibotu yapan kendi blogunda açıklama yapmış abi diablo 3 oynucam bir süre ondan sonra bota devam diye ne cezası bu kanıuna oyun şirketleri dava açar olmaz böyle şey kusura bakmada

Geri