• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot "Critical error loading main gui form'' Hatası ve Çözümü {Resimli Anlatım}

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
b4yv5w8r.png

''Critical error loading main gui form''

Arkadaşlar bu hatayı almamızın sebebi kullandığımız iBot dosyalarının içerisinde bulunan ''msvcp100.dll'' adlı dosyanın eksik olmasıdır.

images

Hatanın Çözümü

Aşağıda vermiş oldugum link ile ''rar'' dosyasını indirin

Rar dosyasını indirdikten sonra sağ tıklayarak ''klasöre çıkart'' dedikten sonra ;

Rar'ın içinden çıkan ''msvcp100.dll'' adlı dosyayı iBot'un kurulu oldugu dosyanın içine atın

pqym4.png

''Msvcp100.dll'' Dosyası Download Linki

Resime Tıklayarak dosyayı download edebilirsiniz

İyi oyunlar

Virüs Total Sonucu

Son düzenleme:
Maalesef hala aynı hatayı veriyor. Oyunu açıyor fakat 15sn sonra hata raporu istiyor

bu hataya bi cozum yok mu ya
mscvr100.dll yi system32den silemiyorum yeniden yukleyim dedim hicbi botu calistiramiyorum bu ne bicim bi dosyaymis anlamadim gitti hepsi bu dosyayi istiyor.

Geri