• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot ile SRO-R'ye Bağlanma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
İyi günler MaxiGame ahalisi,
iBotun kendi sitesindeki anlatımıyla iBotu nasıl sro-r'a bağlicağınızı göstericem.

i5610849_a1-jpg

Öncelikle masaüstüne ibotun kısayolunu atıyoruz. ibotun kısayolunun özelliklerinden 1. okda gösterildiği gibi "LS:5" ekliyip kaydediyoruz.

i5610850_a2-jpg

Daha sonra ibotu açıp 2. okta bize verdiği port numarasını aklımızda tutup edxloader5'i açıyoruz.

i5610851_a3-jpg

EdxLoader5'i açtığımızda 3. okta gösterildiği gibi adda tıklıyoruz ve önümüze çıkan pencereden SRO-R'nin klasöründeki sro_client'i seçiyoruz. Biraz önce ibotun bize verdiği port numarasını 4. oktaki yere yazıyoruz ve Launc!a basıyoruz.

iBot Download Linkleri

iBot soru, sorun bölümü

Videolu anlatım:

1. Adım

[video=youtube;ytj1QmN0PyM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ytj1QmN0PyM#t=6s[/video]

2. Adım:
[video=youtube;t-itvB1S0J0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t-itvB1S0J0[/video]

Son düzenleme:
patch gelmeden önce bağlanabiliyordum. Fakat patchi yükleyemedim hala. nasıl yapıldığını bilen var mi?

forum zenginleşsin diye aynı şeyleri açıp durmayın lütfen...

1. verdiğiniz linkteki videoda playe basınca "this video has been removed by the user." hatası veriyor.
2. verdiğiniz linkteki konu soru konusudur, bu gün var yarın yok sorunu yaşayan üyemizin sorunu halolunca konu silinecektir. Sorunu halolan üyemizin konusu silinince aynı sorunu yaşayan diğer üyelerimiz tekrar konu açmak yerine direkmen bu konudan yararlanabileceklerdir.

1. Verdiğiniz linkteki videoda playe basınca "this video has been removed by the user." hatası veriyor.
2. Verdiğiniz linkteki konu soru konusudur, bu gün var yarın yok sorunu yaşayan üyemizin sorunu halolunca konu silinecektir. Sorunu halolan üyemizin konusu silinince aynı sorunu yaşayan diğer üyelerimiz tekrar konu açmak yerine direkmen bu konudan yararlanabileceklerdir.

admin profil resmin tam uyuyor ha :d

benim bilgisayarım windows xp ve LS:5 ekleyemiyorum. Windows xp de nasıl yapabiliriz?

ibot dosyan D de olsun C de windows denetlemesi oluyo hata verir ekletmez diye biliyorum

----------

1. verdiğiniz linkteki videoda playe basınca "this video has been removed by the user." hatası veriyor.
2. verdiğiniz linkteki konu soru konusudur, bu gün var yarın yok sorunu yaşayan üyemizin sorunu halolunca konu silinecektir. Sorunu halolan üyemizin konusu silinince aynı sorunu yaşayan diğer üyelerimiz tekrar konu açmak yerine direkmen bu konudan yararlanabileceklerdir.

1. nedense bende öle bi hata vermiyor.
2. soru olarakta açılmış olsa siz konu hanline çevirerek sorun halledilir yorumlu bi konu olur ve hata alanlarda kişilerden bakarak sorunları halledilir.

ibot dosyan D de olsun C de windows denetlemesi oluyo hata verir ekletmez diye biliyorum

----------

1. nedense bende öle bi hata vermiyor.
2. soru olarakta açılmış olsa siz konu hanline çevirerek sorun halledilir yorumlu bi konu olur ve hata alanlarda kişilerden bakarak sorunları halledilir.

Değerli üyelerimiz değerli zamanlarını katlederek sorunlarına çözüm arayana kadar sabit başlık altında yardımcı olsak daha güzel olmaz mı ? Eğer bütün sorunlara burda önerdiğiniz eylem gibi yaklaşırsak forum soru konularından çıkılmaz, karışık bir hâl alır. Sakın ola ki kırılmayın ama sizin gibi düşünen bir üyeye ilk defa rasladığımıda belirtmek isterim. İyi forumlar. :)

Merhaba, öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşkkür ediyorum.
SilkroadR oynuyorum ve iBot acmak istiyorum ama olmuyor. Ekran kartı güncelde Microsoft Visual C++-Redistributable 2010-Net Frame Work4.0-Library Files bu üç program yüklenmeli denmişdi onlarıda yükledim kurdum ibot ile oyuna giriyorum hatta botu kuruyorum calışıyor ama oyunda 1-2 dk kalıyor sonra hic bir hata vermeden oyundan atıyor WİN7 kullanıyorum iBotu inditim masaütünde bir dosya acdım yeni klasör ve winrarın icindeileri ona attım sonra masa üstünde bir ksayol oluşdurdum iBotun sonra özelliklerlere LS:5 yazdım olmuyor pc ye format bile atttım xpden win7 ye cevirdim olmuyor oyuna giriyorum ibotu kuruyorum iki dk sonra sadece oyun kapanıyor ibot-loader öyle kalıyor charın bilgileri hayla gösteriliyor SROR oynuyorum tekrarliyim Konu acıcakdım yardım icin ama acmadı sizin 1 etiketlemiş oldugunuz bilmemne numarası gecdi dedi off cözemedik bu sorunu ya :(

Merhaba, öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşkkür ediyorum.
SilkroadR oynuyorum ve iBot acmak istiyorum ama olmuyor. Ekran kartı güncelde Microsoft Visual C++-Redistributable 2010-Net Frame Work4.0-Library Files bu üç program yüklenmeli denmişdi onlarıda yükledim kurdum ibot ile oyuna giriyorum hatta botu kuruyorum calışıyor ama oyunda 1-2 dk kalıyor sonra hic bir hata vermeden oyundan atıyor WİN7 kullanıyorum iBotu inditim masaütünde bir dosya acdım yeni klasör ve winrarın icindeileri ona attım sonra masa üstünde bir ksayol oluşdurdum iBotun sonra özelliklerlere LS:5 yazdım olmuyor pc ye format bile atttım xpden win7 ye cevirdim olmuyor oyuna giriyorum ibotu kuruyorum iki dk sonra sadece oyun kapanıyor ibot-loader öyle kalıyor charın bilgileri hayla gösteriliyor SROR oynuyorum tekrarliyim Konu acıcakdım yardım icin ama acmadı sizin 1 etiketlemiş oldugunuz bilmemne numarası gecdi dedi off cözemedik bu sorunu ya :(

Öncelikle konu açma sorununa değiniym; yeni konu aç butonuna bastıktan sonra seni konu açma sayfasına yönlendirdikten konu başlı ve mesajınızı yazınız, mesajınızı yazdıktan sonra mesaj yazma alanının aşağısında bulunan etiketler alanındaki gereksiz etiketleri siliniz.

iBot soru, sorun bölümü için

----------

düşünceniz güzel teşekkürler orion :alkis

Anlayışınız için ben teşekkür ederim. İyi günler. :)

Öncelikle konu açma sorununa değiniym; yeni konu aç butonuna bastıktan sonra seni konu açma sayfasına yönlendirdikten konu başlı ve mesajınızı yazınız, mesajınızı yazdıktan sonra mesaj yazma alanının aşağısında bulunan etiketler alanındaki gereksiz etiketleri siliniz.

VALLA ADMİN SAOL BEN HERŞEYİ DENEDİM OLMUYOR OYUNU BIRAKIYORUM BU OYUN YÜZÜNDEN COK BÜYÜK BİR ŞEY KAYBETTİM VE HAYLA İNATLA DEVAM ETTİM AMA OLMUYOR CEVAP YAZAN YOK SORU CEVAPDA BÖYLE BİR KONU YOK GÖREMEDİM BECEREMEDİM NETTEN VİDEO İZLEDİM ADAM İYİ YAPIYOR AMA NORMAL SRO ÜZERİNE VE TUHAF TUHAF PROGRAMLAR KULLANIYOR ADINI YAZIYORUM CIKMIYOR BİLE :D ÖLE BİSİ EMEGİN İCİN SAOL COK FAZLA YORUM FLN YAZDIM KUSRA BAKMAYIN KOLAY GELSİN.

VALLA ADMİN SAOL BEN HERŞEYİ DENEDİM OLMUYOR OYUNU BIRAKIYORUM BU OYUN YÜZÜNDEN COK BÜYÜK BİR ŞEY KAYBETTİM VE HAYLA İNATLA DEVAM ETTİM AMA OLMUYOR CEVAP YAZAN YOK SORU CEVAPDA BÖYLE BİR KONU YOK GÖREMEDİM BECEREMEDİM NETTEN VİDEO İZLEDİM ADAM İYİ YAPIYOR AMA NORMAL SRO ÜZERİNE VE TUHAF TUHAF PROGRAMLAR KULLANIYOR ADINI YAZIYORUM CIKMIYOR BİLE :D ÖLE BİSİ EMEGİN İCİN SAOL COK FAZLA YORUM FLN YAZDIM KUSRA BAKMAYIN KOLAY GELSİN.

Dur videolu anlatım ekliycem.

----------

# Videolu anlatım eklenmiştir.

Bot Sro r de çalışıyor mu hala ben girdikten sonra dc alıyorum da ?

Evet bot hala sro r de çalışmakta ama sro da çalışmıyor

İlgilendiğin için saol arkadaşım o zaman şunu sorayım bende girdikten sonra botu çalıştırmaya calıştığımda dc oluyor nedense bu konuda herhangi biri bana yardımcı olabilir mi ?

İlgilendiğin için saol arkadaşım o zaman şunu sorayım bende girdikten sonra botu çalıştırmaya calıştığımda dc oluyor nedense bu konuda herhangi biri bana yardımcı olabilir mi ?

Oyuna botsuz olarak girip charın üstündeki görev eşyalarını, trade eşyalarını ve benzeri eşyaları bankaya koy çıkıp botla girmeyi dene.

Geri