• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbot İle Wizard Char Nasıl Kasılır Resimli Anlatım ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HasCuktur
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HasCuktur

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Haz 2011
Puanı
16
[BILGI] Bu Konum Alıntı Değildir Tamamen Bana Aittir Sadece Wizard Charı Bota Koymayı Bilmeyen Arkadaşlar İçin Hazırlanmıştır[/BILGI]
76815889.png

63085922.png

33103622.png

82350534.png

67022206.png

46706186.png

66585142.png

26873371.png

[NOT]Arkadaşlar buildi bard olan arkadaşlar buff yerine hızlı koşma skilii ve noise skiliini koymaları yararlarına olacaktır Cleric Olan Arkadaşlarında Division Adlı Buff Skilini Koymaları Yararlarına olacaktır[/NOT]

Önceki yorumum silinmiş herhalde 800MP potu ne yapacan diye sormuştum.. ? :D

Burda Sadece Bilinmeyen FrozenSpear ve FireBol skilleriini koymasıdır diğer herşey biliniyor..
Zaten Bunu bilmeyen İbotu nasıl yapıcak :D

Tek atıyorum zaten niye o kadar hp yazmışsın :crw:
Uğraşmışsın o kadar emek için teşekkürler.

8lvl aşağısı mob :) hahaha sen hayatında wizard oynadıgına emin misin

Gereksiz bir konu.Ama emeğine teşekkürler.Kolay gelsin iyi günler...

Asıl burda benim sormam gereken şu belkide seninde yazman gerekirdi.Speed almıyormusun?Speed alırsa kendi otomatik kullanıyormu?Kullanmıyor ise ne yapmalıyım, nasıl kullandırtabilirim?Bard olsa speed bastırtırım ama genelde cleric herkes.
Bilen varsa başkasıda yazabilir.Uğraşmışsın genede eline sağlık.Acil cevap bekliyorum...

Asıl burda benim sormam gereken şu belkide seninde yazman gerekirdi.Speed almıyormusun?Speed alırsa kendi otomatik kullanıyormu?Kullanmıyor ise ne yapmalıyım, nasıl kullandırtabilirim?Bard olsa speed bastırtırım ama genelde cleric herkes.
Bilen varsa başkasıda yazabilir.Uğraşmışsın genede eline sağlık.Acil cevap bekliyorum...

hangi taramalı tüfek kardeş?

@DesTRoyeR09
Bu kadar teşekkür almış birinden bu cevabı gerçekten beklemezdim.Neyse soru gayet net ve açık;
Drug of Typon
yani koşma skili yerine NPC den alınan koşma potunu bota nasıl kullandıracağım.Soru bu bakalım bu kadar teşekkürü olan birinden gelecek mi?Bekliyoruz.

Misc Filter Sekmesinde Use Speed Drugs'u işaretleyeceksin bide Of tynpon drug da kaç tane alacaksa onu yazacaksın o kadar
@DesTRoyeR09
Bu kadar teşekkür almış birinden bu cevabı gerçekten beklemezdim.Neyse soru gayet net ve açık;
Drug of Typon
yani koşma skili yerine NPC den alınan koşma potunu bota nasıl kullandıracağım.Soru bu bakalım bu kadar teşekkürü olan birinden gelecek mi?Bekliyoruz.

Teşekkür ederim.İnsan bazen çok yakınında olan şeyleri göremeyebiliyor.Teşekkür nasıl vereceğim sana onu bulayım ben...

Wizard kendi levelinde de kasabilir , kendisinden 10 level yukarı moblarda bile kasabilir. Tabii uygun silah ve uygun set ile...
>

Geri