• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Kasılan&Taxideki Char ile Görev İtemi Toplama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan necrona
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

necrona

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ocak 2011
Puanı
57
[ACIKLAMA]Merhaba arkadaşlar bir çok kişi bu konuda sorun yaşıyordu. Bir rehber açayım dedim. Bu konunun amacı şu : taxide veya yan çarını kasan kişiler kasılan çardan item toplamada sorun yaşıyorlar. İşte bunun için bu rehberi hazırladım.[/ACIKLAMA]

[NOT]Bu ilk adımda trace yapmamız gerekiyor çünkü bunu yapmazsanız toplamada sorun çıkabiliyor ve bir and toplamamaya başlıyor. Ve çarınız itemleri toplarken clientte çarı yürütmemenizi tavsiye ederim.[/NOT]
54912791.jpg

44022939.jpg

35949266.jpg

Bu adıma dikkat edin bu çok önemli tam doğru yapmazsanız çarınız moblara dalar.
NOT: Dont target all mobs işaretlerseniz itemleri toplayamayabiliyor. O yüzden aşağıdaki gibi yapın.

24073025.jpg

Bu yöntemle ise bot ekranından ne topladıgınızı kontrol edebilirsiniz.
74464089.jpg

KENDİ YÖNTEMİM VE EMEĞİMDİR. ALINTI DEĞİLDİR !

Bir teşekkürü çok görmeyin :) :)

Son düzenleme:
konu güzel ama Dont target all mobs işaretlenirse çar itemleri toplamaz skil bölümündeki tüm skilleri silip tiki kaldırırsanız bot istediğiniz herşeyi toplıcaktır

ben zaten en alttaki resimde göstermiştim onu ama linkide yeniledm en alttaki resim görünmüyor :S

Ben Partyde Bufferlık yapıorm dediğiniz herşeyi yaptım yinede toplamıyor.

benim bir sorum olacak .. Crossbow charım var .. Death essenceyi de bu şekilde yapsam toplar mı ? taxide değil kendim kasarken ?

benim bir sorum olacak .. Crossbow charım var .. Death essenceyi de bu şekilde yapsam toplar mı ? taxide değil kendim kasarken ?

death essence i eğer ibot item listine eklemişlerse toplar ama kendisi kasarken bu gösterdiklerimin hiçbiri gerkli değil onun için basit ayarları yapacaksın. ama demek istediğim ibot item filterina eklmişlermidir bilmem

Peki Taxideyken Yerdeki Paraları Toplamak için Napcam Atak yapan da benim çarım ama diğer çara toplattırmak istiyom seri kasılsın diye

Peki Taxideyken Yerdeki Paraları Toplamak için Napcam Atak yapan da benim çarım ama diğer çara toplattırmak istiyom seri kasılsın diye

dont pick gold secenegi işaretlı olmasın yukarda arkadasın dedigi gibi ayarla botu gezınsin dursun yaratıklara tıklar ama dalmaz

Ben ong taxide kosede bekliyorum. bana snow slaveden cikan kar tanesini toplayıp eski yerine geri donmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Herşeyi yaptım ama kar tanesi ve görevi toplamıyor..!

Son düzenleme:
Geri