• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İBOT Kurulum [VİDEO ANLATIM] (Çalışma Garantili)

gokayaltf4

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Mar 2011
Puanı
8

Tamamen kendi çalışmamdır.Daha önce verildiyse özür dilerim aradım ve böyle bir anlatım bulamadım.

Bu yöntemden başka yöntemler de mevcut olabilir, bana bu da var ne kadar uzun anlatmazsın diye mesaj atmazsanız sevinirim.Videoda gördüğünüz gibi herşey çalışıyor.
Sorunla karşılaşırsanız bana ulaşın yardımcı olmaya ççalışırım..​

iBotun açıp kurmada sorun yaşamıyorum , isteyen olursa daha ayrıntılı anlatabilirimde ben sadece konu altında soru sordum..

Video için teşekkürler , vesselam...

konu güzel olabilir ama ibotu kurduğumuzda tekrar botsuz giriş yapamayacağımızı videonun sonunda değil başında söyleseniz daha iyi olurdu.şimdi oyunu sildim son sürümünü indirip tekrar kurmam gerekiyor. :hfy:

konu güzel olabilir ama ibotu kurduğumuzda tekrar botsuz giriş yapamayacağımızı videonun sonunda değil başında söyleseniz daha iyi olurdu.şimdi oyunu sildim son sürümünü indirip tekrar kurmam gerekiyor. :hfy:

Tekrar botsuz giriş yapabilirsiniz bunun için media patcherı kurmalısın. iBotla oyuna girince mediadaki ipyi değişiyor sen media patcherla tekrar mediaya sronun 5 ipsini koyman gerekiyor, ipler:
Kod:
121.128.133.26 gwgt1.joymax.com
121.128.133.27 gwgt2.joymax.com
121.128.133.28 gwgt3.joymax.com
121.128.133.29 gwgt4.joymax.com
121.128.133.30 gwgt5.joymax.com

Açık konuşmak gerekirse iBot ile ilgili bunun kadar açıklayıcı anlatım görmemiştim. ellerine sağlık şuan botum çalışmakta,
fakat EdxLoader5 çalıştırmıyor açılan client bir anda atıyor onun için bunu indirseniz sorunsuz olarak çalışacaktır

https://www.maxigamerz.com/f12/edx-loader-6-a-147152
bende Closing hackshield server diye hata çıkarıyor girdikten 5-6 dakka sonra ama öncelikle maxigameden indirdiğim SroHider ile silkroad penceresini gizliyorum , daha sonrada Windows Hide Tool isimli program ile
Disconnect ekranını gizliyorum sonra Srohider ile gizlediğim cliente tekrar geçiyorum hiçbir sorun yok :) on numara kasıyor ( HackShield hatası gizli olarak açık kalıyor hem client kapanmıyor hemde hackshield hatasını gizleyince kapatılması gereken clienti kullanabiliyosun on numara ) Teşekkürler .

Bro. Run SRO Hackshield çalıştırınca : "C:\Windows\Java" Bu konumda bi klasör açılıyo ardından Serverlar la bağlantı kurulamadı cinsinden bi hata veriyo , sonra Launcher açılıyor ama Start gelmiyo. Win7 x64 kullanıcısıyım. Tamamiyle pratikte iyiyim ufak bi ipucunu bekliyorum... ( Sorun şu : Run SRO Hackshield CMD açılmıyor.)
*Not : Sakın yönetici olarak çalıştırdınmı cevabını verme lütfen ...

---------------------------------------------------------------------------
Çözümü kendim buldum ; Java güncelledim ...

Son düzenleme:

Bilgisayarda bu tür yama işleri yapan herkes önce dosyalarını yedekler bende yedekliyeceklerini düşünerek söylememiştim , son anda söylemedi denmesin diye söyledim ...

Bro. Run SRO Hackshield çalıştırınca : "C:\Windows\Java" Bu konumda bi klasör açılıyo ardından Serverlar la bağlantı kurulamadı cinsinden bi hata veriyo , sonra Launcher açılıyor ama Start gelmiyo. Win7 x64 kullanıcısıyım. Tamamiyle pratikte iyiyim ufak bi ipucunu bekliyorum... ( Sorun şu : Run SRO Hackshield CMD açılmıyor.)
*Not : Sakın yönetici olarak çalıştırdınmı cevabını verme lütfen ...

---------------------------------------------------------------------------
Çözümü kendim buldum ; Java güncelledim ...

aynı sorun bendede var x64 win7 javayıda güncelledim fakat olmadı.yardımını bekliyorum ..

----------

Run SRO Hackshielde tıklayınca java bulunamadı gibi bir hata alıyorum yardım ..

----------

----------

iBotun açıp kurmada sorun yaşamıyorum , isteyen olursa daha ayrıntılı anlatabilirimde ben sadece konu altında soru sordum..

Video için teşekkürler , vesselam...

bana yardımcı olurmusun? kurulum ile ilgili

saol reyiz dediklerini aynen yaptım çalıştı sabahtan beri bunla ugraşıyodum tşkr.

Ibot

Çalıştı da sadece algılıyor, saldırmıyor onu nasıl ayarlıycam?

Oyuna normal girmek için media patcher da napıcaz ayrıntılı olarak anlatacak varmı ?

kardeş ben herşeyi hallettim ama run sro hackshieldı açtıgımda otomatik olarak zaten güvenli olarak silkroad luncher açma penceresi geliyor evet diyorum luncher penceresi gelmiyor :S sebeb?

run sro hackshield dosyasını açtıktan sonra silkroad.exeyi açmıyor bir türlü

Bot ve açıklamarın için Sağol.

Son düzenleme:
Bende de java dıyodu javayı gunclledım sorun kayboldu ama şimdide tıklıyorum Luncher'ı acmadan calısmayı durduruyor.Yan start dıyemıyorum acmıyor.

Geri