• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Login Yardımcısı v1.0

Aktiflik
K.Tarihi
8 Şub 2010
Puanı
1
Merhaba arkadaşlar bu programın işinize çok yarayacağından eminim bu yüzden fazla uzatmıcam veriyorum linkleri

Download :

[15.09.2011] iBot Launcher v1.0
: Download
[16.09.2011] iBot Launcher v1.1 : Download
[19.09.2011] iBot Launcher v1.2 : Download
[20.09.2011] iBot Launcher v1.3 : Download
[21.09.2011] iBot Launcher v1.4 : Download

Virustotal ( v1.4) : Virustotal

Ne işe yarar ? :
iBot ile oyuna daha hızlı ve kolay girmeye yarar.

NOT: Kesinlikle Hackshield açılmalıdır aksi taktirde DC olursunuz.

Özellikler :
- Clientli ve clientless oyuna girebilir.
- Ayarları kaydeder.
- 4 IP'den hangisinle gireceğini siz seçersiniz.
- Oyuna
girince otomatik bot başlatabilir.
- Botu ve Clienti oyun açıldığında gizleyebilir.

Eklenecek Özellikler :

- Pc açıldığında oyuna otomatik girebilme.

Çok bekletemeden fotolarıda koyayım :

V1.4 iBot Konumunu Seç

V1.4 Char Ekleme

V1.4 Giriş yap

V1.4 Client Giriş ( iBotda Client giriş şu anda mevcut olmadığı için edxLoader editledim! )

NOT:
Net Framework 3.5 kurulu olması gerekmektedir.

Son düzenleme:
eline sağlık böyle bir program istiyorum ama anlamadığım bir yer var. o 4 farklı ip işi ne oluyo yani 4 tane mi açabiliyoruz en fazla ?

Malesef Hackshiled çalıştırmak gerekiyor

----------

Oyundan atma sebebi Hackshiled açmadığındandır benim koyduğum ipler oyunun giriş ipleri istedğini seç

Kardes baska da var onlarında resimlerini koyarmıısn ?

bide oyunu seciorsun sonunda Clienti sectiorsun onun orda 16000 die bişey war orda kutucuklar wr ısaretlemek gerekiormu cünkü ben Launc client diorum acıLmıor

Kardes baska da var onlarında resimlerini koyarmıısn ?

bide oyunu seciorsun sonunda Clienti sectiorsun onun orda 16000 die bişey war orda kutucuklar wr ısaretlemek gerekiormu cünkü ben Launc client diorum acıLmıor
ekledim kardeşim client girişi ordan bakabilirsin anlamazsan söyle daha açıklayacı yapayım

ibrahim kardesim yeni sürüm cıkdı sımdı eskısı olmuyor ne yapıcz bi bilgilendirsen ?

Geri