• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Manual Lure & Auto Lure

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan necrona
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

necrona

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ocak 2011
Puanı
57

ReaL__TuRkS07 adlı arkadaşın anlatımı benimkinden fazla içerik oldugu için kendiminkini sildim. Aşağıdaki anlatım her şeyi içeriyor.
iBOT AutoLure Scripti Hazirlama (ReaL__TuRkS07)
71876805.png

71876805.png
b0d65f32.bmp
b0d65f32.bmp

1.
Record butonuna tıklayarak script kaydetme bölümünü aktif edelim

- Lure yapacağınız yerlere fazla uzağa ve havaya tiklamadan gidelim. (Son Olarak Merkeze Dönmekte Yarar Var.)

5a34a9ae.bmp

2. Scriptimizi tamamladikdan sonra isteğinize bağli olarak bir isim girin.

3. Scriptimizi bir isim verdikten sonra Save Script Butonu ile scriptimizi kayıt edelim.(Otomatik olarak ibot klasörüne kayıt olur.)

note.png
Ve geldik en önemli noktaya hazirladiğimiz scripti not defteri ile açarak en sonuna şu komutu ekliyoruz: rewind

star.png
Örnek Kod:
HTML:
go(-11210,2653)
go(-11222,2646)
go(-11220,2639)
go(-11212,2637)
go(-11198,2644)
go(-11182,2645)
go(-11210,2653)
rewind

note.png
Diğer önemli nokta ise 1. silah buff bölümüne Howling Sount ekliyoruz ve Always On seçeneğini işaretliyoruz

note.png
İsteğe bağli olarakda scripte Howling sikilini ekliyebilirsiniz (Daha iyi lure yapmak için kullanilabilir.)

star.png
Örnek Kod:
HTML:
go(-11210,2653)
go(-11222,2646)
go(-11220,2639)
 cst(Howling Sount)
go(-11212,2637)
go(-11198,2644)
cst(Howling Sount)
go(-11182,2645)
go(-11210,2653)
rewind

26fe195a.bmp

4.
Load New Train Script Butonu ile hazirladiğimiz Lure scriptimizi seçiyoruz.

5.Lure yapacağımız alanda Start Train Script Now Butonunu kullanarak scriptimizi başlatiyoruz. İyi Kasilmalar^^

note.png
Konu Tamamen
iBot_Necessities\iBot_Commands yolundan ALINTIDIR.

Son düzenleme:
script bitince tekrar çalıştır seçeneği olsa kullanılabilir ama script bittikten sonra bot yine durucak

virusün v'sini, hackerin h'sini bilmeyen gelmiş burda laf yapıyor:D hadi bide konu download konusu olsa tmm ama konuyuda tutturamamıs

Moderatörün son düzenlenenleri:

seninki manuel lure diğerininki tam otomatik lure bi başkasıda yarı otomatik lure diye konu açsın bari. bottaki ayarı kullanmak daha kolay ve daha kullanışlı.

mwsela o otomatik lure u dw cave de yapamazsin. ayrica konumu acarken sitede zaten otomatik lure oldugunu belittim

aklıam takılan bişey var. arkadaşlar ibotun seceneklerinde lure var diyorlar. dont tagret all mobz seceneğinin yanında (warrior) yazmıyor. niye konu başlığı warrior. başka bir char yapamazmı? warrior yazdığından girmemiştim bu konuyo hiç. belki birgün acarım öğrenim dedim. şimdi bizim blader yapamazmı :D

aklıam takılan bişey var. arkadaşlar ibotun seceneklerinde lure var diyorlar. dont tagret all mobz seceneğinin yanında (warrior) yazmıyor. niye konu başlığı warrior. başka bir char yapamazmı? warrior yazdığından girmemiştim bu konuyo hiç. belki birgün acarım öğrenim dedim. şimdi bizim blader yapamazmı :D

her türlü çar yapar ama lure deyince aklına blader gelen varsa sölesin :P

saldıran moblarda her çar yapar. saldırmayan çarlarda ise warrior çarın mob çekme skilliyle lure yapılır.

arkadaşlar ücretsiz warior buf basma programı varmı varsa yardımcı olabilirmisiniz?

Arkadaşlar boş boş çarımın kasılmasını izlerken aklıma geldi ve denedim kesinlikle hatasız çalışıyor.
iBot ile zaten çarı gezidirerek lure yaptırabiliyordunuz ancak çarınız ağaca vs. vs. takılabilir ve size manual lure yapmayı göstereceğim.

İlk olarak script record etme yerine giriyoruz.
59783095.jpg

Daha sonra scripti yapıyoruz ve bekliyoruz.
http://img607.imageshack.us/img607/9720/40814743.jpg

Sonra botumuzun oldugu klasöre veya scrpti kaydeceğimiz yere gidiyoruz. Scripti kaydediyoruz ve script dosyasını notpad ile açıyoruz.
29380621.jpg

Dosyayı açtıktan sonra içinde resimdeki gibi kordinatlar göreceksiniz. Ctrl+A kullanarak bu koordinatları kopyalayın. Ve en son koordinatın oldugu satırın altına yapıştırın. Böyle böyle yapıştırmaya devam edin. Mesela 100 kez sadece Ctrl+ V tuşuna bassanız warrior 100 kere lure turu atacaktır.

[BU YÖNTEMLE YAPARSANIZ SÜREKLİ TUR ATAR. BU YENİ KODU DİĞER ARKADAŞIMIZ GÖSTERMİŞ ONU KULLANMANIZ DAHA İYİ OLUR]

[UYARI]Bu yöntem sadece manual lure içindir yoksa açık alanda lure sitede mevcut.[/UYARI]

[NOT]BU YONTEM TAMAMEN KENDİ EL EMEĞİM VE AKLIMA GELEN BI DUSUNCEDEN OLMUŞMUŞTUR. KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR.[/NOT]
EGER LURE YAPARKEN SKİLL KULLANMAK İSTİYORSANİZ O SKİLİ BUFF LİSTESİNE KOYUN

iBOT AutoLure Scripti Hazirlama (ReaL__TuRkS07)
71876805.png

71876805.png
b0d65f32.bmp
b0d65f32.bmp

1.
Record butonuna tıklayarak script kaydetme bölümünü aktif edelim

- Lure yapacağınız yerlere fazla uzağa ve havaya tiklamadan gidelim. (Son Olarak Merkeze Dönmekte Yarar Var.)

5a34a9ae.bmp

2. Scriptimizi tamamladikdan sonra isteğinize bağli olarak bir isim girin.

3. Scriptimizi bir isim verdikten sonra Save Script Butonu ile scriptimizi kayıt edelim.(Otomatik olarak ibot klasörüne kayıt olur.)

note.png
Ve geldik en önemli noktaya hazirladiğimiz scripti not defteri ile açarak en sonuna şu komutu ekliyoruz: rewind

star.png
Örnek Kod:
HTML:
go(-11210,2653)
go(-11222,2646)
go(-11220,2639)
go(-11212,2637)
go(-11198,2644)
go(-11182,2645)
go(-11210,2653)
rewind

note.png
Diğer önemli nokta ise 1. silah buff bölümüne Howling Sount ekliyoruz ve Always On seçeneğini işaretliyoruz

note.png
İsteğe bağli olarakda scripte Howling sikilini ekliyebilirsiniz (Daha iyi lure yapmak için kullanilabilir.)

star.png
Örnek Kod:
HTML:
go(-11210,2653)
go(-11222,2646)
go(-11220,2639)
 cst(Howling Sount)
go(-11212,2637)
go(-11198,2644)
cst(Howling Sount)
go(-11182,2645)
go(-11210,2653)
rewind

26fe195a.bmp

4.
Load New Train Script Butonu ile hazirladiğimiz Lure scriptimizi seçiyoruz.

5.Lure yapacağımız alanda Start Train Script Now Butonunu kullanarak scriptimizi başlatiyoruz. İyi Kasilmalar^^

note.png
Konu Tamamen
iBot_Necessities\iBot_Commands yolundan ALINTIDIR.

tşk ler

koptumya adam gıyor kendı aklımdan yapmısım zaten oylekı 100 kere yapıstrıp rewind yazmaga gerek yok bı kere cız sonunA rewind ekle....ADAMIM

Geri