• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot - Media Patcher Kullanımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
İyi günler MaxiGame ahalisi,

Bidiğiniz gibi ibotla oyuna girince mediaki sronun iplerini değiştiriyor bundan dolayı launcherdan giremeyip her hafta olan updateyi yapamıyorsunuz. İşte size anlatımı

1.
iBot - Media Patcherı açın.
2.
SRO-R için "Silkroad Online Revolution"ı seçin, iSRO için "Silkroad Online" ı seçin.
3.
Alttaki "Use Custom Adres" seçeneğini seçin.
4.
Adres arama kutucuğu çıkacaktır.
5.
"Search For Address" e tıklayın.
6.
Belli bir süre sonra uyarı vericektir .
7.
Uyarı verdikten sonra "Show Current Settings" e tıklayın.
8.
Beyaz yere host adres ve port eklenicektir.
9.
Host ve port klendikten sonra en alttaki "Patch Now" a tıklayın.
DOWNLOAD

Son düzenleme:
yeni sürüm çıkmayalı 2 update atladı isro da.

----------

Ayrıca eksiksiz yaptım. Patch başarıyla tamamlandı ve sonuç: Silkroad Online Launcher Çalışmayı Durdurdu.
Oyunu tekrar kuruyorum..

Paralı bot olsa idi sıkıntı yapalım. ama zaten ücretsiz bot niye hala yeni sürüm gelmedi diye davasını yapmak yanlış düşünce bence :)

Bu Konu zaten gerekliydi :) teşekkürler

Konu gerekliydi kardeş sağol fakat çalışmıyor :/ dediklerini harfiyen uyguladım, fakat Silkroad.Exe tıklıyorum şu adımlardan sonra açılmıyor bi hata veya işlemlerde exe olarak açıldığıda gözükmüyor

sanırım bu iBot - Media Patcher' i kullanlar her hafta ibot'u silip tekrar kurmayı göze alıcak :))

Konu gerekliydi kardeş sağol fakat çalışmıyor :/ dediklerini harfiyen uyguladım, fakat Silkroad.Exe tıklıyorum şu adımlardan sonra açılmıyor bi hata veya işlemlerde exe olarak açıldığıda gözükmüyor

sanırım bu iBot - Media Patcher' i kullanlar her hafta ibot'u silip tekrar kurmayı göze alıcak :))

:) AGBOTUN Media Patcher'i dururken ne gerek var öbürlerine .. AGBOT'un MPatcherini kullanın dostlar

kardeş ben herşeyi hallettim ama run sro hackshieldı açtıgımda otomatik olarak zaten güvenli olarak silkroad luncher açma penceresi geliyor evet diyorum luncher penceresi gelmiyor :S sebeb?

Sa bu media pachet hatası cok sorun ya yokmu tw baglanıp yapcak biri

Geri