• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Tek Kişiye Tek Buff Verme

StyleSheet

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Tem 2010
Puanı
1
Öncelikle bunu bilenler bilmeyenler vardır.Ben bilmeyenler için anlatıyorum.

Yapmak çok basit sadece resimdekileri uygulayın..

birincii.jpg

Ve sonuç..

sonu.jpg

Arkadaşlar ben charıma "Physical Fence" verdim siz istediğiniz buffu verebilirsiniz..

Sabit için teşekkürler..

Son düzenleme:
dıger memberlere veremıyormuyuz mesala mana cycle ı ben 1 kısı ye verebılıyorum sadece?

Öncelikle bunu bilenler bilmeyenler vardır.Ben bilmeyenler için anlatıyorum.

Yapmak çok basit sadece resimdekileri uygulayın..

birincii.jpg

Ve sonuç..

sonu.jpg

Arkadaşlar ben charıma "Physical Fence" verdim siz istediğiniz buffu verebilirsiniz..

şunu sormak istiyorum onglarda farm yapıorum çarımı reslemesi için resi ayarlıyorum yalnız km olursa onu resliyo ve bazen elinde silah takılı kalıyor bu taktikle sadece kendi çarımı reslemesini sağlayabilirmiyim şimdiden teşk...

şunu sormak istiyorum onglarda farm yapıorum çarımı reslemesi için resi ayarlıyorum yalnız km olursa onu resliyo ve bazen elinde silah takılı kalıyor bu taktikle sadece kendi çarımı reslemesini sağlayabilirmiyim şimdiden teşk...

Evet "Auto Party"'den "Auto Ress Party Members" seçeneğini kaldırın Ress skillinizi seçin resslenilecek charı seçin "Keep Ressing Name" seçeneğini işaretleyin böylece sadece ve sürekli sizin charınızı ressleyecektir.

*TEŞEKKÜRLER KONU İÇİN =>Bide Bende Yan charıma Mana orbit basıyorum orda DELAY 5000 diyor onu 2000(2sn) yapıyorum. o delay bekleme süresi buffu daha seri basıyor. siz kendi ayarladıgınız buffa göre bir süre girin.

*TEŞEKKÜRLER KONU İÇİN =>Bide Bende Yan charıma Mana orbit basıyorum orda DELAY 5000 diyor onu 2000(2sn) yapıyorum. o delay bekleme süresi buffu daha seri basıyor. siz kendi ayarladıgınız buffa göre bir süre girin.

Evet onu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz fakat yükseltince sorun çıkartabiliyor.

Evet "Auto Party"'den "Auto Ress Party Members" seçeneğini kaldırın Ress skillinizi seçin resslenilecek charı seçin "Keep Ressing Name" seçeneğini işaretleyin böylece sadece ve sürekli sizin charınızı ressleyecektir.

verdiğiniz bilgi yanlış

onlarda kasan çar yatarsa veya şehre gidip gelirse keep ressing name kalkar. ayrıca res atarken dier silahı taktıgı ve kasmaya basladıgı anda işaret kalkar

verdiğiniz bilgi yanlış

onlarda kasan çar yatarsa veya şehre gidip gelirse keep ressing name kalkar. ayrıca res atarken dier silahı taktıgı ve kasmaya basladıgı anda işaret kalkar

Auto ress party members i isaretlerseniz char geri geldidiginde tekrar Keep ressing name otomatik isaretlenir.

aalttakı bufun bıtıs suresıne gore ayarlarsan 5 snde basmaz :)

Onu vereceginiz buffa gore degistirebilirsiniz.

Ben buffu ayarlıyorum mana cycle yi ilk başta basıyor dahada basmıyor ms de 5000de herşeyi yaptım ama olmuyor neden ki?

Ben buffu ayarlıyorum mana cycle yi ilk başta basıyor dahada basmıyor ms de 5000de herşeyi yaptım ama olmuyor neden ki?

2. resimdeki keep ressing name kutucuğunu işaretle sürekli skili atar chara o zaman benim tavsiyem ve uyguladığım şekliyle mana cycleyi 13 sn de 1 veriyorum.

Geri